Бикова Вікторія Ігорівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
лікар другої категорії

Немає відгуків

• 2010 р. Закінчила НМУ імені О.О.Богомольця, медичний факультет №1. Отримала кваліфікацію лікаря за спеціальністю «лікувальна справа»
  • 2010 – 2013 навчання в інтернатурі НМУ імені О.О.Богомольця. Профільна кафедра: акушерства і гінекології №1
  • 2018 р. присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності акушерство та гінекологія
  • 2023 р. спеціалізація за спеціальністю “Ультразвукова діагностика” НМУ імені О.О.Богомольця.

• ТУ “Сучасні принципи ведення багатоплідної вагітності та вагітності й пологів у жінок з рубцем на матці” НМАПО ім.П.Л.Шупика, 29.02-15.03.2016р.
  • ТУ “Основи гістеро- та лапароскопії в гінекології” НМАПО ім.П.Л.Шупика, 06.02-20.02.2017р.
  • ТУ “Основи кольпоскопії” НМУ ім.О.О.Богомольця. Інститут післядипломної освіти мед.центр “Оберіг”, 27.11-01.12.2017р.
  • ПАЦ “Акушерство та гінекологія” кафедра акушерства, гінекології та медицини плода, 18.09-18.10.17р.
  • “Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги” Київ-Харків-Полтава-Суми 30.11.2016р.
  • “Невідкладні стани в практиці акушера-гінеколога” м. Київ, 25.02.2017р.
  • “Репродуктивне здоров’я: мультидисциплінарний підхід в безперервному розвитку лікарів” м. Київ, 27-28.04.2017р.
  • “Сучасна стратегія менеджменту гіперпроліферативних захворювань” м. Київ, 30.09.2017р.
  • “Знижений фолікулярний резерв. Сучасні підходи до вирішення проблеми” м. Київ, 17.11.2017р.
  • “Здоров’я матері — основа здоров’я дитини” Київ-Харків-Львів-Дніпро-Одеса, 13.12.2017р.
  • Учасник вишколу з комунікації та соціально-психологічного супроводу батьків, які втратили дитину “Безпечне місце” м. Львів, 15-17 березня 2018р.
  • “Розумний підхід до менеджменту пацієнток з патологією шийки матки: інтеграція в практику” сучасні можливості союзу акушер-гінеколога та онкогінеколога. Науково-практичний тренінг. Київ, березень 2018р.
  • “Актуальні проблеми та контраверсійні питання менеджменту передраку шийки матки” міжнародний майстер-клас з кольпоскопії, EFC поглиблений курс кольпоскопії в Україні, м. Київ 13-14.04.2018р.
  • “Репродуктивне здоров’я сім’ї, як фактор демографічного благополуччя” м. Київ, 15.05.2018р.
  • “Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги” Київ-Одеса-Миколаїв-Херсон, 13.09.2018р.
  • “Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції” науково-практична конференція , присвячена World TrombosisDay, м. Київ 11жовтня 2018р.
  • “Здоров’я жінки у 21 столітті” м. Київ, 23.10.2018р
  • ТУ: “Робота ж/к, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров’я населення” НМАПО ім.П.Л.Шупика 19.10.20 – 02.11.20
  • ТУ «Багатоплідна вагітність» Кафедра акушерства та гінекології №1 НМУ ім.О.О.Богомольця 05.04.21 – 09.04.21
  • Тренінг з оволодіння практичними навичками «Виявлення вживання психоактивних речовин та ведення пацієнтів під час вагітності» Кафедра психіатрії та наркології НМУ ім.О.О.Богомольця 26-27.08.21
  • Науково-практична конференція «Кейс-Марафон»: вагітність та пологи» м.Київ12.11.2021
  • Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю з онлайн трансляцією. «Здоров’я жінки 40+ від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття» м.Київ 10 – 11.12.2021
  • Брала участь «RCOG World Congress 2022» 13-15 June 2022, online.
  • Запальні захворювання органів сечостатевої системи у жінок, 11–12 січня 2023. Платформа «Медвойс»
  • Семінар “Дерматоскопія для всіх спеціальностей” 26.02.2023 ТОВ “Medvoice”
  • Семінар MEDcompass:курс на інновації. Чоловіки та жінки, що спільного у погляді на здоров’я шкіри та волосся? 28березня 2023р.ГС”Українська асоціація міждисциплінрної медицини”
  • Семінар “Тріо вашої краси. Гінеколог, дерматолог та психолог розкривають секрети здорової шкіри” 7 квітня 2023р, ГС”Українська асоціація міждисциплінрної медицини”
  • Семінар “Жінка 45+ шляхи до здоров’я та краси” 16 травня 2023р. 29.ГС”Українська асоціація міждисциплінрної медицини”
  • Тренінг “УЗД в гінекології” 17-18.06.2023. ТОВ “Міжнародна академія сучасної медичної освіти”

• Членкиня Української асоціації кольпоскопії та цервікальної патології» (УАКЦП)
  • Членкиня Української асоціації акушерів-гінекологів України»

Лікар-гінеколог надає послуги

• УЗД-спеціаліст (пріоритетний напрямок: УЗД органів малого тазу, молочних залоз)
  • гінекологічний прийом: профілактичні обстеження, консультація, діагностика, лікування всього спектру гінекологічних захворювань
  • акушерський прийом: планування та ведення вагітності різного ступеню складності (звичне невиношування, багатоплідна вагітність, з екстрагенітальною патологією, після ЕКЗ)
  • діагностика та лікування патологій шийки матки (кольпоскопія, біопсія шийки матки, вакцинація ВПЛ)
  • лікування безпліддя
  • підбір контрацепції. Введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів
  • діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • порушення менструального циклу, менопаузи
  • естетична гінекологія, косметологія