Бонюк Ірина Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, гінеколог-ендокринолог
Лікар вищої категорії
Займається питаннями діагностики та лікування патології шийки матки. Консультує в питаннях ендокринної гінекології, з питань планування вагітності, займається її веденням до пологів.

Катерина
Все пройшло відмінно. Лікар пильно обстежує і дає слушні поради в сфері спеціалізації. Не пошкодувала часу і досить довго спілкувався зі мною, щоб я зрозумів суть своїх проблем, та шляхи їх вирішення. Всім рекомендую, прекрасний фахівець.
Олександра
Всім залишилася задоволена, все добре. Лікар добре все пояснив, всі питання вирішили. При необхідності ще буду звертатися в цього висококваліфікованого спеціаліста. Адже таких лікарів як Ірина Володимирівна важко знайти. Рекомендую!

• 1998 р. — Київське мед. училище №4 в м. Київ "Медична сестра".
  • 2006 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця "Лікувальна справа".
  • 2009 р. — Інтернатура "Акушерство і гінекологія" на базі кафедри акушерства і гінекології № 2 Національний мед. університету ім. О. О. Богомольця.

• 2010 р. — Науково-практична конференція "Імунологічні аспекти терапії вірусних і бактерійних інфекцій".
  • 2011 р. — Передатестаційний цикл за фахом: "Акушерство і гінекологія" (Національна мед. академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика).
  • 2011 р. — Семінар "Комплексний підхід в лікуванні запальних процесів органів малого тазу".
  • 2011 р. — Семінар "Важливі аспекти імунопрофілактики папіломовірусної інфекції".
  • 2011 р. — Школа-семінар "Вагітність високого ризику".
  • 2012 р. — Курси ТУ "Невідкладна допомога і інтенсивна терапія в акушерстві і гінекології".
  • 2012 р. — Присвоєна друга атестаційна категорія по акушерству і гінекології.
  • 2014 р. — Курси ТУ "Кольпоскопія і запальні процеси шийки матки".

Додаткова інформація

• 2014 р. — Присвоєна перша атестаційна категорія.
  • 2018 р. — Присвоєна вища атестаційна категорія.