УЗД передміхурової залози в Харкові (метро Проспект Гагаріна)

УЗД передміхурової залози 500 грн.
УЗД передміхурової залози 250 грн.
УЗД передміхурової залози 220 грн.
Знайдено 2 клініки

Диана
Хорошо относятся
Олег Д.
Сергей Валериевич провел отличную хирургическую операцию! Спасибо ему большое!
Максим
Я обращался к разным врачам ,в разных больницах , меня пичкали таблетками и антибиотиками назначали кучу анализов больше года и ничего не помогало , врачи просто разводили руками . Слава Богу мне посоветовали Карину Эдуардовну и клинику ПАНАЦЕЯ 21 , она мне помогла с первого раза , я благодарен Карине Эдуардовне и всему персоналу ,они просто замечательные !
Игорь
Огромное спасибо хирургу Артёму Александровичу и медсестре Ирине за проведенную мне операцию "циркумцизия". Очень хорошее впечатление о клинике.
Євгенія
Лікар уважно вислухав всю інформацію про захворювання, все минуле лікування. Лікар запропонував варіант оперативного лікування, все детально пояснив, розповів хід операції, заспокоїв і переконав мене в необхідності цього лікування. Витратив багато часу для того, щоб все мені пояснити. Дуже задоволена, що лікар так уважно поставився до моєї проблеми, дав рекомендації з підготовки до оперативного втручання. Шанобливе ставлення до пацієнтів. Прийомом залишилася дуже задоволена. Вдячна лікарю за таку консультацію.
Дарина
Я вже у досить літньому віці. І з часом все частіше почала хворіти. реагую на зміни погоди, постійно підвищується артеріальний тиск. Змінила дуже багато лікарів, зазвичай трапляються хамовиті та не дуже хороші спеціалісти. Але одного разу потрапила на прийом до Тетяни Анатолівни. Хочу підмітити що вона вирізняється з поміж інших своїм професіоналізмом та уважним ставлення. Тепер буду звертатися лише до неї.
5,2
Многопрофільний медичний центр "Панацея ХХІ век" вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
  • УЗД чоловічої комплекс (сечовий міхур, передміхурова залоза) 500
Працює з
3,7
Харків вул. Плеханівська, 19А
м.Захисників України10 19 м.Проспект Гагаріна5 11 м.Спортивна5 13
Медичний центр MEDRELAX (Медрелакс) — сучасний багатопрофільний заклад, фахівці якого надають кваліфіковану допомогу лікувально-діагностичного напрямку. Штат співробітників представлений професіоналами з великим досвідом роботи.