Сторінка 3. УЗД молочних залоз у Дніпрі (метро Вокзальна)

Знайдено 33 клініки

Сб Нед Цілодобово
Оксана М.
Тут працюють щирі і чесні люди, які бажають допомогти та помножити радість. Дуже вдячна за допомогу та піклування про мене під час другої вагітності!
Начала лечение у доктора Деева ,обследование на высшем уровне так же как и общение .
Прекрасный внимательный и доброжелательный специалист.
Семья Компан
Хотим оставить отзыв MEDICOVER FERTILITY - лучшему центру репродуктологии в Днепре. Очень приятная атмосфера, отличный сервис, высокотехнологичное оборудование и инновационные технологии, уютно, как дома! Весь персонал вежливый, внимательный и отзывчивый, невзирая на статусы и ранги. Наши с мужем мучения, наконец, закончились! А длились они, ни много ни мало - почти шесть долгих, мучительных лет.Огромное вам человеческое спасибоооооо!!!
Назаренко Марія та Степан
Після того як я дізналася про вагітність, пройшло дві доби та раптом починається кровотеча. Шок. Стільки сліз ... Я не знала що робити і куди звертатися. Чоловік швидко почав шукати найближчі лікарні, медичні центри, слава Господу, що ваш центр виявився поблизу від нашого дому.Ми подзвонили десь о 18:00, не зважаючи на те, що центр працював до 18:00, дівчина на проводі, вислухавши нашу ситуацію, сказала не зволікати та негайно поспішати до вашого центру. З порога нас швидко зустріли лікарі й на щастя малюка вдалося врятувати. Спасибі вам величезне за ваш непростий труд і людяність!
Кухній О.Р.
Всім доброго дня. Хочу підтвердити, що у центрі репродуктології MEDICOVER FERTILITY насправді працюють хороші лікарі. Не хочу розповідати, як у нас все проходило, хочу сказати лише одне - нашому синочку завтра виповнюється один рік!!! Весь процес лікування відбувався майже шість місяців. Було витрачено багато коштів і нервів, але все позаду. Пройшла через безліч клінік, але допомогу мені надали саме тут. Не можу передати словами свою вдячність всьому вашому персоналу!
Medicover
Дніпро вул. Володимира Великого, 9
м.Вокзальна31 6
Центр репродуктології MEDICOVER FERTILITY надає повний комплекс послуг з репродуктології та планування сім’ї. У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та суро
Дніпро пр-т Кірова, 29
м.Вокзальна31 8 м.Метробудівників39 9
Професійна "Клініка доктора Дєєва" відкрилася в 1998 році і спеціалізується на гомеопатії. Серед основних напрямків діяльності слід назвати: класичну гомеопатію, диетологию, діагностику (УЗД, ЕКГ, лабораторні аналізи крові і сечі), профілактичні заходи, масаж
Дніпро пр-т Мануйлівській, 5
м.Вокзальна41 8
Медичний центр Здорове покоління на Мануйлівському проспекті - це клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, як у дорослих, так і у дітей. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, здатні знайти підхід навіть до самого вимогливого клієнта.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальна124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу...
Дніпро бул. Зоряний, 1
м.Вокзальна90 17 м.Метробудівників97 18
Філія медичного центру "Адастра" в Дніпрі була відкрита в 2014 році. Він поєднує центр діагностики та багатопрофільну клініку. В даному закладі можна отримати консультацію по 15 лікарськими спеціальностями. "Адастра" надає 1400 медичних послуг.
Дніпро вул. Свердлова, 65
м.Вокзальна20 5 м.Метробудівників24 5
Медична клініка "Артмедика", розташована у лікарні швидкої допомоги, відкрилася в 1991 році. Заклад спеціалізується на дерматокосметології, дерматопатології, лазерної та пластичної хірургії.
Працює з
Пн: 09:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-14:00 Сб: 09:00-14:00
Дніпро пр-т Пушкіна, 77-Д (ріг вул. Робочої та пр-т Пушкіна)
м.Вокзальна17 5 м.Метробудівників17 3
Медичний центр "Біотек" - це послуги незалежної лабораторії та консультативний прийом лікарів вищої категорії з такими спеціалізаціями: гінекологія, ендокринологія, кардіологія, урологія, неврологія, інфекційні захворювання.
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальна117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
Дніпро пр-т Кірова, 141а
м.Вокзальна76 17 м.Метробудівників83 17
Клініка мамологїі "Lita" установа оснащений за останнім словом медичної науки, в його роботі поєднуються професіоналізм лікарів та обслуговуючого персоналу, інноваційні підходи до діагностики та лікування, індивідуальний підхід і європейська якість обслуговування.