УЗД органів черевної порожнини в Чернігові

УЗД органів черевної порожнини 470 грн.
УЗД органів черевної порожнини 420 грн.
УЗД органів черевної порожнини 550 грн.
УЗД органів черевної порожнини 430 грн.
УЗД органів черевної порожнини 320 грн.
УЗД органів черевної порожнини 400 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Андрущенко Надія Миколаївна
Дуже приємний лікар і гарний спеціаліст
Інесса
Була на прийомі в гінеколога Наталії Григорівни,прізвище не помню.Лікар приємна в спілуванні, огляд був досить приємний .
Інга
Чудовий лікар та хороший спеціаліст! Час від часу звертаюся до неї за допомогою у діагностиці мого здоров'я. Завжди впевнена у кваліфікованому огляді, адже лікар по справжньому досвідчений! Безперечно буду рекомендувати усім рідним, друзям!
Тамара
Дуже подобається як працює лікар Катерина Михайлівна! Кваліфікований спеціаліст, та хороша людина! Завжди впевнена у її заключенях. Адже вона не одноразово допомагала мені у діагностиці моїх проблем. Буду рекомендувати!
Все супер, усім задоволений. Лікар допоміг мені у вирішенні моєї проблеми. Щиро рекомендую! Спеціаліст європейського рівня!
Віктор
Все сподобалося! Спеціаліст дійсно хороший, лікування почало допомагати уже на наступний день. Зараз висип взагалі не помітний. Дякую!
9,5
Чернігів пр-т Миру, 44
Чернігівський медичний центр "Віді" спеціалізується на комплексному обстеження організму, консультації лікарів та амбулаторне лікування.
  • УЗД органів черевної порожнини 470
  • УЗД органів черевної порожнини 420
  • УЗД органів черевної порожнини 550
  • УЗД органів черевної порожнини 430
Cеть клиник Он Клиник
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
"ОН Клінік" в Чернігові – це спеціалізований медичний центр, який вже 10 років надає якісні медичні послуги жителям міста та області. Клініка діє за європейськими принципами охорони здоров’я: ефективні та безопераційні методики лікування, безболісність та швидке одужання, високий рівень обслуговування.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з дослідженням портального кровотоку 320
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з дослідженням портального кровотоку + нирки 400