Кабінет психотерапевта-сексолога Лебедєва С. З. на Шевченка

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Кабінет психотерапевта-сексолога Доктора Лебедєва надає психологічну допомогу, підтримку та лікування пацієнтам з різними фобіями, страхами, емоційними травмами, сексуальними розладами і т.д. Прийом веде фахівець з багаторічним стажем і величезним досвідом роботи з пацієнтами.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психотерапевта-сексолога Лебедєва С. З. на Шевченка, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Женя
19 квітня '18р.
Психотерапевт-сексолог Лебедев – чудо, а не доктор. Благодаря его помощи, у меня наладилась личная жизнь, я избавилась от многих комплексов. Я благодарна ему от чистого сердца за помощь.
Іван
У мене давно зʼявилися проблеми в сексуальному житті, я вирішив звернутися до фахівця. Лєбєдєв вважається одним з кращих у цій області, до того ж гарантує конфіденційність, комфортні умови. Я не помилився. Лікар зміг допомогти мені. Дякую.
Тоня
Я довго наважувалася на консультацію сексолога, але потім все таки набралася сміливості, і пішла до Лебедєва. Він дав мені цінні поради вже під час першої консультації. Завдяки йому, мої проблеми в інтимному житті вирішені.
Инга
Обращались к доктору Лебедеву, чтобы вернуть к нормальной жизни нашу маму. Его современные методики и высокий профессионализм дали позитивные результаты. Теперь наша мама счастлива и радуется жизни.
Олег
Нещодавно я був на консультації у Лебедєва. Я залишився задоволеним наданими послугами. Проблема звичайно ще повністю не вирішена, але позитивні тенденції вже простежуються. Видно, що лікар досвідчений і кваліфікований.
Огромное спасибо Сергею Зиновьевичу за то ,что вернул меня к нормальной жизни.Советую всем не стеснятся и обращаться за помощью
Свелана
Замечательный специалист. Советую всем
Очень хороший специалист умеющий выслушать ,вникнуть в проблему и достойно выйти из нее.Очень довольна ,что обратилась к нему.Огромное спасибо.Советую всем !