Авіцена 1, медичний центр

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр Авіцена спеціалізується в галузі стоматології, лікуванні зубів і ясен.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Авіцена 1, медичний центр, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Пришла сюда вырывать зуб-восьмерку. Очень боялась! Но, все прошло очень быстро, совершенно безболезненно и, почти вообще не болело потом. Спасибо хирургу!
Алла
Искали толкового хирурга-стоматолога, обратились в Авицену. Уже на первой консультации врач сказал мне больше важных моментов о предстоящей операции, чем я слышала за предыдущие несколько месяцев. Понадобилось сделать несколько дополнительных анализов и обследований. Операцию провели на высшем уровне. Большое спасибо!
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. Комарова, 2
7,5
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.