Кабінет консультанта з харчування, Капустюка В. Г.

4.4
Херсон, вул. Кримська, 130
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Кабінет консультанта з харчування Капустюк Віктора Григоровича спеціалізується на складанні програми збалансованого та раціонального харчування при нестачі або надлишку маси тіла. Лікар приймає дорослих і дітей з патологіями, які впливають на обмін речовин.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет консультанта з харчування, Капустюка В. Г., вартість послуг:

• Консультація по харчуванню

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
В роботі лікаря все відмінно. Професійний медик. Уже вдруге звертаюся за консультацією та рекомендаціями що до дієти. Зараз почуваю себе вже набагато краще. Мені все подобається. Ніяких питань до лікаря немає. Дякую!
Світлана
Дуже дбайливий, дуже уважний, дуже професійно все зробив. Велике спасибі, рекомендую абсолютно всім. І навіть після консультації Віктор Григорович передзвонив, щоб поцікавилася самопочуттям. Дуже приємно коли лікар справді хвилюється за пацієнта.
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. Комарова, 2
7,5
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.