Масажний кабінет Соколенка Арсена

Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Приватний масажний кабінет Соколенка Арсенія спеціалізується на мануальних практиках. Надає різні види масажів.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Масажний кабінет Соколенка Арсена, вартість послуг:

• Масаж комірцевої зони
  • Антицелюлітний масаж

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Приятный человек, спокойный. Благодарна за массаж!
После сеанса я просто оживаю. Это отличный массажист. Обрашаюсь к нему регулярно.
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. М. Грушевського, 100
У даному ліцензованому медичному закладі вас прийме досвідчений лікар з понад 20-річним стажем. Лікар, кваліфікований у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія), на консультації не лише зніме ваші болі та інші симптоми, а й виявить їх корінь та надасть рекомендації для подальшого лікування.
Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-16:00
Херсон вул. Комарова, 2
6,7
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.