Аллергопробы и прик-тесты в Киеве

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи
Тест на наличие аллергии к медикаментозных препаратов (только в основном офисе) 30 грн
Знайдено 8 клінік

Ирина Р.
Все було комфортно. Лікар - хороший, розбиратися у своїй галузі. Намагається максимально багато розповісти. На своє питання, я отримала вичерпну відповідь. Всі нюанси було пояснено. Спеціаліст надзвичайний! Буду приходити ще!
Кононенко
Мій перший візит до лікаря даного напрямку, рада що це була саме Світлана Яківна! Поділюся ходом свого прийому. Тривав він близько 45 хвилин. Огляд був детальний та кваліфікований. Лікар задавала багато запитань. Прийомом залишилася задоволена.
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Центр-В
7,7
Вінниця вул. Пирогова, 3 А
Сучасний медичний заклад «Центр-В на Пірогова» понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих.
7,8
Вінниця, вул. Космонавтів, 53
7,3
Вінниця, вул. Київська, 5
5,2
Вінниця, вул. Академіка Ющенка, 8
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби)
Вінниця вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 10 (каб. 8)
Консультативно-діагностичний центр «Пульмікс» займається встановлення діагнозу для хворих з проблемами дихальної системи для дітей та дорослих.
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби)
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2