Лікувальний душ в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти
4,0
Знайдена 1 клініка

Рита
Запланировав с мужем беременность, мы обратились в центр будущих мам Берегиня. Приятное общение с сотрудниками и квалифицированные специалисты успокоили меня по поду родов (я очень боялась). Теперь сдаем анализы и готовимся к тому, что скоро станем родителями. Спасибо!
Ліля
Хочу подякувати педіатру "Берегині", у дитини були порушення, лікар досвідчений, відразу допоміг. Будемо під наглядом тільки у вас.
Марта
Не розуміла важливості гімнастики для вагітних, поки з подругою за компанією не завітала на заняття до Берегині. Дуже гарні вправи, теренер просто супер. Перестала боліти спина, тепер знаю багато способів як завязати шнурки. Дівчата мене розуміють)
В Виннице не так уже и много хороших центров для будущих мам. Рекомендую Берегиню. Классный, внимательный персонал. Все вежливые, если опаздываешь, никто не ругается как в школе. Нравится особенно гимнастика для беременных. Спасибо вам.
4,5
Вінниця вул. Замостянська, 20 А
Центр майбутніх мам "Берегиня" займається допологовою підготовкою та післяпологовою реабілітацією жінок, допомагає батькам у ранньому розвитку дитини. У центрі працюють фахівці, які маю гарну підготовку та навички роботи з дітьми.
  • Йога для вагітних