Клініки офтальмології у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Шевченківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Леонід
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Даша
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
02 октября '16 г.
Аліка
Квартально ходжу до офтальмолога. Зір падає. Студентка і багато часу проводжу за комп’ютером. Міопія змусила мене одягнути окуляри у підлітковому віці. Всі насміхалися. Тепер перейшла на лінзи. Довгий час не могла підібрати різновид, який мені підходив би. Звернулась до офтальмолога. Лікар з першого разу поцілив у яблучко. Можу носити контактні лінзи цілий день, хоча око дуже чутливе. Дякууууу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у...
  • Консультація офтальмолога
  • Хірургічне та лазерне лікування катаракти
  • Офтальмоскопія очного дна
  • Комп'ютерна периметрія очей
  • Витяг чужорідного тіла з ока
Записатися на прийом

Часи роботи: