Клініки флебології у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
З раннього віку маю проблеми із венами. Регулярно ходила до флеболога. Зважилась на склеротерапію. Процедура не болюча. Роблять її швидко. Перед цим направили на УЗД. Після отримання результатів проконсультувалась ще раз із лікарем. Сам процес полягає в уколах у вени. Уколи містять таку рідину як фібровейн (у моєму випадку). Стан вен покращився. Дякую!
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
  • Лазерне видалення судинних зірочок
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
У Кабінеті судинного хірурга Кіхтяка Тараса проводиться лікування багатьох флебологічних хвороб. Пропонуються ефективні операції щодо видалення варикозних вен, протезування артерій нижніх кінцівок та ін.
  • Лікування варикозної хвороби
  • Лікування тромбофлебіту