Удаление капюшона зуба мудрости в Киеве (Дарницкий район) (открытые по вс. клиники)

4,0
Была на приеме у Богдана Анатолиевича. Отличный доктор. Рекомендую!
Ізольда
Проходила відбілювання зубів у Клініці одного Доктора, дуже задоволена. Процедура проходила близько години, лікар потурбувався про безпеку та захист губів та ясен, про все розказував для чого потрібно. Після зняття усіх гелів моя усмішка засяяла! Дякую!
Денис
З віком почав втрачати зуби, сімейна проблема. Коли важко стало їсти, вирішив якось діяти. Діти порадили встановити імпланти й порадили Спеціалізовану клініку «Вінір». Я був вражений таким сучасним обладнанням та кваліфікацією працюючих там лікарів. Мені розробили план дій і вже почали процедури підготовки. Дуже добре!
4,3
Киев пр. Григоренка, 16
м.Позняки21 5 м.Осокорки31 9 м.Харьковская34 9
Специализированная клиника «Винир» оказывает комплексное лечение патологий стоматологического профиля.
  • Удаление капюшона зуба мудрости 120
4,3
Киев ул. Урловская, 23
м.Осокорки23 8 м.Позняки29 7
Многопрофильный медицинский центр «Клиника одного доктора» оказывает стоматологическую помощь пациентам, а также обеспечивает приём семейного врача и удобный рентген-кабинет.
  • Удаление капюшона зуба мудрости 295