Зубна імплантація в Івано-Франківську

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сергій Олександрович
Звернувся в клініку за консультацією уролога. Хочу подякувати Богдану Михайловичу, що допоміг мені вирішити проблему, яка мене довго непокоїла. Гарний спеціаліст, який дуже добре знає свою справу, і дуже уважний лікар, якому не байдужі страждання пацієнтів.
Вероника
Клиника хорошего уровня. Мне понравилось как качество обслуживания, так и внутренняя атмосфера. Приятное общение и доступные цены особенно порадовали. Буду рекомендовать всем!
Юлия
Как-то с сестрой ели орехи, и у меня отломался кусочек зуба. Я испугалась и на следующий день записалась на прием в стоматологическую клинику. Доктор успокоил меня и полностью восстановил зуб. Сейчас я уже забыла, что что-то было. Спасибо большое за понимание и быструю помощь.
Карина
В течение четырех месяцев лечила кровоточивость десен с помощью народных средств, принимала витамин С. Несмотря на мои старания симптомы никуда не уходили. В стоматологической клинике врач рекомендовал некоторые процедуры и дал рекомендации. Я всем довольна.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Івано-Франківськ вул. Чорновола, 101
Стоматологічна клініка "Victor-Дім" займається лікуванням хвороб ротової порожнини за напрямками терапевтична, хірургічна та ортопедична стоматологія. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи. Приймають лікарі: Демків Ігор Миронович, Демків Віталій Ігорович
  • Встановлення імплантів системи Radix, U-Impil, Implif (абатмент та фіксуючий гвинт) 350
  • Встановлення імплантів системи Radix, U-Impil, Implif (абатмент кульковий для знімних протезів з ковпачком) 500
  • Встановлення імплантів системи Radix, U-Impil, Implif (абатмент+фіксуючий гвинт з фіксуючим кільцем) 500
  • Встановлення імплантів системи Radix, U-Impil, Implif (одноетапні, двоетапні) 3 500
Працює з 09:00-20:00
9,2
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23в
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
  • Встановлення імплантів