Видалення молочного зуба у дитини в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
9,0

Олена
Хороші відгуки про спеціалістів клініки! Хочу попасти на прийом до лфкаря по захворюваннях суглобів! Дуже сильно болить коліно! Дякую!
Діана
Дуже хороший персонал і гарне обслуговування.Рекомендую лікаря гінеколога Бойко Наталю Сергіївну. Професіонал своєї справи. Поставила правильний діагноз і вилікувала. Працює на результат. Дуже хороша людина. Рекомендую саме Наталю Сергіївну!
Катя
Ідеальний лікар
Валентина
Дуже гарне обслуговування, вічливий персонал була у лікаря гінеколога Бойко Наталі Сергіївни дуже гарний спеціаліст чуйна , до чужих проблем , порадила які аналізи зробити , дуже рекомендую !!!

На жаль,

за напрямком "Видалення молочного зуба у дитини" лікарень та діагностичних центрів в Хмельницькому на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,4