Мироненко Ольга Миколаївна

Педіатр
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні різних захворювань у дітей та підлітків. Здійснює регулярний нагляд за новонародженими та моніторинг їх розвитку. Консультує перед проведенням вакцинації, проводить комплексні планові профілактичні огляди. Лікує грип, ГРВІ, хронічний бронхіт, кропив'янку, харчові отруєння, коклюш, скарлатину, вітрянку.
Вінниця вул. Замостянська, 20А/43

Настя К.
Ольга Миколаївна - чудовий лікар, розпитала мою дитину про все. Оглянула, призначила аналізи, та розписала курс лікування. Спілкувалася компетентно і зрозуміло. Будемо дотримуватися рекомендацій лікаря і продовжувати співпрацювати.
Величезне дяку лікарю за грамотну консультацію, ми вже не перший раз до неї звертаємося. Мені і дитині все подобається! Прийом на висоті! Все у спокійній обстановці та з посмішкою. Будемо приходити ще неодноразово! Спеціаліста рекомендую!
Оля
Ольга Миколаївна лікар від Бога ,дуже рада що з нею познайомилась ,дуже професійний лікар,нажаль в наш час таких лікарів як Ольга Миколаївна дуже мало …