Мержієвська Наталія Петрівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії Мержієвська Наталія Петрівна спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворюваннь органу зору, включаючи очне яблуко, придатки ока, клітковину та кісткових структур, що утворюють очну ямку. Серед найбільш розповсюджених методів лікування лікар практикує очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, мезотерапію очей, скіаскопію та гоніоскопію. У найбільш серйозних випадках вдається до хірургічного та лазерного лікування катаракти та глаукоми. Крім того, займається усуненням чужорідних тіл та предметів з ока, що найчастіше трапляється з дітьми.

18 травня '18р.
Найкращий дитячий офтальмолог міста Рівне! Уважність, професійність, людяність, доброзичливість - спасибі Вам, Наталіє Петрівно, і дай Вам Боже здоров’я!
Александра
Прекрасный врач. Помог сохранить зрение моему отцу. Спасибо от всей семьи.
Валерія
Щиро дякую лікарю за допомогу! Рекомендую всім, у кого є проблеми з зором.
Олена
Дуже хороший спеціаліст. Врятувала дитині око після важкої травми.

Врач-офтальмолог предоставляет услуги

• глаукома;
  • астигматизм;
  • близорукость;
  • дальнозоркость;
  • удаление инородных тел.