Комплексна річна програма "Здоров’я та турбота"

Львов
AMERICAN MEDICAL CENTERS пропонує для Вас річні і одноразові профілактичні програми для дітей та дорослих. Програми центру спеціально розроблені так, щоб забезпечити сім’ї із різними потребами та бюджетами.
37700 грн

нова цена

27300 грн
Комплексна річна програма "Здоров’я та турбота"

Сімейна клініка "Американський медичний центр" розробила комплексну річну програму нагляду за здоров'ям для дорослих. Програма включає знижку більше ніж 25%.

Перелік послуг програми "Здоров’я та турбота" Комплексна

Поліклінічні послуги:

• консультації лікарів, медсестер, амбулаторні процедури, профілактичні медичні огляди;
  • консультації вузькопрофільних спеціалістів;
  • радіологічні послуги (рентген, УЗД тощо);
  • лабораторні дослідження.

Невідкладна допомога:

• цілодобовий доступ до послуг медичного персоналу АМС;
  • послуги включають консультації лікаря та медсестри, медичні процедури, рентген, лабораторні дослідження, невідкладне амбулаторне лікування.

Послуги стаціонару:

• послуги включають візити лікаря та медсестри АМС до лікарні, термінове хірургічне втручання, радіологічні послуги, лабораторні дослідження, внутрішньовенні процедури;
  • послуги покриваються повністю за умови, що вони виконуються згідно з розпорядженням лікаря АМС.

Медичне обслуговування вдома:

• виклик лікаря додому;
  • послуги включають проведення медичних процедур вдома лікарями та медсестрами АМС;
  • виклик лікаря додому узгоджується з реєстратурою або безпосередньо з лікарем.

Невідкладна госпіталізація з евакуацією:

• план невідкладної допомоги з евакуацією передбачає адміністрування та координацію евакуації за кордон в клініку за вибором АМС;
  • план не покриває витрати на процес евакуації та лікування за кордоном.

Послуги карети швидкої допомоги:

• послуги карети швидкої допомоги надаються в межах локальної ділянки, визначеної кожною клінікою АМС, і передбачають транспортування до АМС або до лікарні, визначеної клінікою АМС.
Вартість програми зі знижкою більше ніж 25% складає 27300 гривень.

Переваги програми

1) Лікарі, яких Ви порекомендуєте

• західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування;
  • висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі;
  • досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.

2) Особливість Вашого лікування

• достатній час прийому (первинна консультація з лікарем до 2 годин);
  • залучення пацієнта до обговорення схем діагностики та лікування;
  • комунікація з лікарем 24 години на добу за допомогою сучасних методів зв’язку (телефон, email, та ін.);
  • відповідальність і більш організоване відношення до процесу лікування.

3) Широкі можливості у міжнародній мережі клінік АМС

• затишна атмосфера, зручний і приємний інтер’єр;
  • оперативність та відсутність черг (прийом за записом);
  • легке добирання (клініка розташована у центі міста);
  • хороше устаткування;
  • наявність додаткових послуг;
  • ввічливість і уважність персоналу.
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.