УЗД сечового міхура в Житомирі в неділю

УЗД сечового міхура 240 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура (жінки) 560 грн.
УЗД нирок, сечового міхура (жінки) 300 грн.
УЗД нирок, сечового міхура, передміхурової залози та сім’яних міхурців 490 грн.
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) трансабдомінально 375 грн.
УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 295 грн.
УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 450 грн.
УЗД сечового міхура 400 грн.
Знайдено 2 клініки

Валерія
Хочу подякувати Годоровій Тетяні Федорівна вона чудовий лікар! Допомогла у вирішенні всіх проблем!
Олена
Доброго дня, була у дерматолога. Лікувала розацеа. Дуже все сподобалося, резьтат порадував. Персонал вічливий. Дякую велике
Лілія
Хочу подякувати Лікарю з великої літери мамологу,хірургу Годорову Теймуразу Суліковичу,анестезіологу Жданюк Анат.Вікторов.і тим людям хто допомагав робити мені операцію.Дівчатам медсестрам,все було на вищому рівні.Дякую Вам!
Маша
У Николайчук Елены Александровны наблюдаюсь уже давно, это мой первый и пока единственный гинеколог. Все проблемы в области гинекологии мне помогала решать она. Сейчас я беременная, консультируюсь конечно же у нее.
Мила
Люблю побаловать себя массажем, особенно после тяжелой рабочей недели. Елена Петровна лучшая в этом деле, ее массаж просто космос, как заново рождаешься на свет. Так что, кто подбирает себе массажиста, рекомендую без сомнений.
Вероника
Мне очень нравились мои волосы. Но в последние время начали сильно выпадать, просто ужас. Еще и перхоть появилась. Никакие шампуни не помогали. По рекомендации, обратилась к Пещанской Татьяне Владимировне. Назначенное лечение помогла в короткий термин. Она отличный врач.
9,5
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру...
  • УЗД сечового міхура 400
  • УЗД сечового міхура 375
5,2
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр "Асклепій" на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.