Медіскан, діагностичний центр в Вінниці

5.1
Вінниця, (Замостянський район), вул. Грибоєдова, 3 (оф. 323)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Медіскан" спеціалізований в сфері комп’ютерного сканування та томографії внутрішніх органів пацієнта.

Послуги, пропоновані медичним закладом:

• медичне обстеження;
  • КТ хребта, суглобів;
  • томографія серця та коронарних судин;
  • сканування органів малого тазу;
  • КТ грудної клітини;
  • повна колоноскопія;
  • томограма головного мозку;
  • сканування органів черевної порожнини.

Переваги центра - відсутність черг, мультіспіральний 16-ті зрізовий томограф з синхронизованим інжектором, можливість об’ємного моделювання.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медіскан, діагностичний центр в Вінниці, вартість послуг:

• КТ черевної порожнини і органів малого тазу 1 950
  • Віртуальна колоноскопія 1 650

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Чукарук Людмила Михайлівна
Сьогодні у клініці проходила діагностування. Обслуговування швидке, лаборанти та адміністратори привітні. Перед початком діагностування провели детальне опитування про стан здоров'я. Запропонували каву. У приміщенні чисто, охайно. Результати обстеження зробили швидко, лікарі детально описали стан здоров'я. Рекомендую усім проходити діагностування у клініці Медіскан і надалі за потреби буду звертатися тільки у даний діагностичний центр. Зичу усьому колективу міцного здоров'я і дякую за Вашу працю!
Все организовано на высшем уровне. Очень приятный коллектив, проводят детальный опрос перед обследованием, в помещении все чисто и аккуратно. Результат выдается в специальном пакете, в котором полный комплект - пленки, папка с отдельно отпечатанными фото, диском, описание (есть даже копия и запасной конвертик для диска)). Отличный центр. Спасибо)
Світлана
Клініка чудова , лікарів не бачила, певно десь в іншому місці дивляться знімки, лаборанти привітні та чуйні. Плюси : чіткий результат, лікарям сподобався. Мінуси: результат відтягнули на два дня В принципі все влаштовує, але в них там сидить в приймальні не приємна особа, здається Наталію представилася. Люди її бояться, або сваряться , не адекватна , кидається на всіх, це самий великий мінус , коли тебе отаке зустрічає. Хотілось би не зустрічатись з нею.
Тетяна
Кт апарат чудовий, найновіший в області, знімки чудові, лікарі Київської лікарні були в захваті від чіткості знімків і правильності їх виконання, робили операцію на хребті по них , не переробляли. Діагноз в описах зійшовся з діагнозом лікарів( лікарі не читали описи, дивилися тільки знімки і диск). Прекрасний Рентгенолог , таких мало, дякую! Рекомендую!!!
Людмила Васильевна
07 квітня '17р.
Прошло 5 месяцев от последнего отзыва о клинике, а в их работе ничего не изменилось.Аппаратура ламается,проблемы пациентов никого не интересуют.Очень бы хотелось услышать мнение о работе своей клиники главного врача, если он читает отзывы.
ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!! Немає слів щоб передати свій розпач!!! Постійно ламається апаратура. Дату прийому на КТ уже вдруге переносять на невідомий термін з пропозицією дзвонити - може відремонтують. Нікого не цікавить людське життя яке залежить від швидкості проведення діагностики теж. Судячи з відношення немає гарантій що апаратура не зламається під час проведення обстеження. І що тоді ??? Давно б звернулись в іншу клініку але лікар з якихось причин хоче щоб обстеження проводилось лише тут. Чому в оцінці клініки немає графи 0???
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.