КТ нирок і сечовивідних шляхів у Тернополі

Знайдена 1 клініка

Сніжана
Оскілки, суть методу комп’ютерної томографії основане на рентгенівському випромінюванні, довгий час не могла знайти якісне обладнання. Із вуст колег, на роботі, дізналась про медичний центр "МЕВІЗ". На особистому досвіді переконалась у правильності вибору.
19 июля '18 г.
Артур
Причиною звернення до західно-українського медичного центру "МЕВІЗ", стало зниження температури, втрати апетиту, підвищення пітливості. Завдяки комп’ютерної томографії легенів, у мене своєчасно виявили злоякісне новоутворення. Персонал ввічливий. Можу рекомендувати.
02 июля '18 г.
Маріна
Під час роботи на заводі часто темніє в очах, відчуваю запаморочення. Лікарі довго не могли поставити діагноз. І лише, у медичному центрі "МЕВІЗ" визначили причину такого самопочуття, пройшовши томографію хребта та головного мозку.
14 июля '18 г.
4,6
Тернопіль вул. Купчинського, 10
Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" спеціалізується в галузі спіральної комп’ютерної томографії. У штаті центру кваліфіковані фахівці-діагности, налагоджена постійна співпраця зі спеціалістами з Німеччини.
  • КТ нирок і сечовивідних шляхів