УЗД судин голови і шиї в Хмельницькому в суботу

УЗД комплекс: судин шиї та судин головного мозку + щитовидна залоза 700 грн.
УЗД судин голови 300 грн.
УЗД судин голови та шиї 450 грн.
УЗД судин голови+шиї 650 грн.
УЗД судин шиї 300 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Дмитро
3 роки тому ремонтував зуби. Пломби тримаються як рідні. Вдячний лікарям і раптом що тільки сюди )
Галина.
Дякую за високий сервіс в обслуговуванні при організації та заборі аналізу крові на дому. Рекомендую.
Алла
Оксана Ігорівна дуже хороший спеціаліст, розумна, ввічлива і чуйна. Найкращий гінеколог!
Яна
Чудова клініка, професійний персонал, висококваліфіковані лікарі, проходила мрт , все на вищому рівні
Тетяна
Для мене Оксана Ігорівна найкращий лікар-гінеколог в нашому місті. Дуже уважна, начитана, володіє останніми новинами в гінекології. Є з чим порівняти - рекомендую!
Аліна
Професіонал свого діла.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Медичний центр "Ультрадіагностика" пропонує сучасні методи діагностики захворювань різного походження. Фахівці центра мають багаторічний досвід, пацієнтів приймають кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
5,8
Хмельницький вул. Проскурівська, 13
Медичний центр "МилаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині. Переваги закладу - сучасна діагностична лабораторія, різноманітні лабораторні аналізи, грамотний персонал, автоматизація технологічного процесу перевірки, контроль якості, безпека для пацієнтів.