МРТ куприка в Хмельницькому в суботу

МРТ крижово-куприкового сегменту (поперековий відділ хребта, куприк та крижово- клубові з'єднання) 1600 грн.
МРТ крижово-куприкового сегменту з в/в контрастним підсиленням 2800 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Сергій
Чудовий фахівець, з досвідом та кваліфікацією у своїй справі. Одного разу довелося потрапити до нього на обстеження. Все пройшло на найвищому рівні. Лікар детально пояснив мені що він "бачить" на знімках, а після ще й написав опис. Рекомендую!
Юлия Д.
Сімейний лікар відправив мене на обстеження до Сергія Віталійовича. Так як потрібно було зробити рентгенографію грудної клітки. Лікар виконав процедуру дуже швидко, зі знанням своєї справи. Результатів також не прийшлося довго очікувати.
Водила бабушку на проверку сосудов. Врач внимательный, не торопил пожилого человека. Спасибо за человечность
Владимир
Был у него на диагностике, остался довольнім качеством и стоимостью услуг.
5,6
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Медичний діагностичний центр "ЄвроМед+" створений у 2014 році, проводить дослідження на сучасному магнітно-резонансному томографі. Фахівці центру мають вищу та першу категорію кваліфікації, досвід практичної роботи понад 10 років.
  • МРТ крижово-куприкового сегменту (поперековий відділ хребта, куприк та крижово- клубові з'єднання) 1 600
  • МРТ крижово-куприкового сегменту з в/в контрастним підсиленням 2 800