Медакустика, центр реабілітації слуху в Черкасах

8.0
Черкаси, вул. Чайковського, 49/1
Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Філія всеукраїнської компанії "Медакустіка" в Черкасах — реабілітаційний центр, що пропонує якісні послуги для вирішення проблем слуху, вимови та голосу. Ведеться прийом дорослих, та дітей. Тут допоможуть підібрати слуховий апарат і нададуть необхідну підтримку протягом усього періоду його носіння.

У центрі працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем роботи:

• аудіологи;
  • оталарінгологи;
  • сурдологи;
  • аудіометрісти-слухопротезісти;
  • сурдопедагоги;
  • логопеди;
  • дефектологи;
  • психологи.

Завдяки передовому обладнанню забезпечується високий рівень діагностики та слухопротезування.

Компанія "Медакустіка" займає лідируюче положення серед інших українських компаній цього профілю.

До переваг потрібно звернутися до служби відносяться:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • безкоштовне надання медичних послуг у разі придбання слухового апарату в центрі;
  • повний супровід пацієнта, що носить слуховий апарат, у гарантійний та післягарантійний період.

Центр реабілітації слуху "Медакустіка" — це сучасний медичний заклад, де допомагають всім, хто має проблеми зі слухом, підвищити якість свого життя.

Як знайти: МЦ "Новий зiр", 2 поверх.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху в Черкасах, вартість послуг:

• Консультація лікаря аудіолога 300
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
  • Виклик фахівця додому з обладнанням 1 000
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста 150

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверталась по телефону за консультацією.Дякую, отримала всі відповіді на своі запитання.
28 квітня '18р.
Медакустика в Черкасах творит чудеса, теперь моя сестра слышит меня! Мы нормально, полноценно общаемся. Слуховой аппарат подобран по нашим ценовым возможностям, мы рады. Тем более, бесплатное обслуживание пока гарантия.
Игорь
15 квітня '18р.
Обычно, в наше, не простое время, каждое медицинское учреждение пытается нажиться на бедных больных людях. Мне повезло, пенсия не вся ушла, осталось еще и на газ . Все жизни теперь заиграла другими красками и мелодиями. Хожу теперь гулять к подругам под подьезд в новом слуховом аппарате, пусть завидуют! Чеки храню, вдруг чё
У нас в Черкассах мало таких профессиональных клиник, как Медакустика. Поэтому хочу порекомендовать всем, реально помогающих врачей с реально современной аппаратурой. Цены вроде не кусаются, а вообще на здоровье экономит только дурак или слепец.
Степан
Консультация отоларинголога в нашем городе скажем так, не на высшем уровне. С появлением филиала Медакустики и в Черкасах, люди стали слушать и слышать друг друга. Всем советую
Олег
Ура! Наконец то открылись вы и у меня под боком) Лучшие цены в городе, добрый и отзывчивый врач. И соседи теперь не жалуются на громкую музыку из моей квартиры. Слава Украине и Медакустике!
Кристина
Подбирали слуховой аппарат сразу для двоих ушей, проблема, так сказать, "не из легких". Сколько ж я намучался пока не поленился, и не сходил на приём в Медакустику. Хожу теперь, балдею.
Виталина
Вроде молодая, а практически ничего не слышу.Такая вот проблемка была у меня. Все переспрашивала, нервировала собеседника или просто кивала головой, типа все слышу. Достало! Позвонила, записалась на приём и купила слуховой аппарат в Медакустике.

Зверніть увагу на інші клініки:
Черкаси 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, пов. 1)
8,6
Медична лабораторія«Дніпролаб» в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.
Пн — Пт: 08:00-15:00
6,6
Медіскан груп Черкаси — діагностичний центр, спеціалісти якого надають кваліфіковані послуги з проведення інструментального обстеження. Центр оснащений сучасним обладнанням експертного класу, що дозволяє візуалізувати патологічний осередок на початковій стадії розвитку. Рання діагностика вкрай необхідна для своєчасного початку лікування, попередження прогресування хвороби та розвитку ускладнень.
Черкаси Бульвар Шевченка 264
8,9
Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола, 1
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.