Медакустика, центр реабілітації слуху в Черкасах

8.0

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху в Черкасах, вартість послуг:

• Консультація лікаря аудіолога 300
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
  • Виклик фахівця додому з обладнанням 1 000
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста 150

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
20 лютого '19г.
Зверталась по телефону за консультацією.Дякую, отримала всі відповіді на своі запитання.
28 квітня '18г.
Медакустика в Черкасах творит чудеса, теперь моя сестра слышит меня! Мы нормально, полноценно общаемся. Слуховой аппарат подобран по нашим ценовым возможностям, мы рады. Тем более, бесплатное обслуживание пока гарантия.
Игорь
15 квітня '18г.
Обычно, в наше, не простое время, каждое медицинское учреждение пытается нажиться на бедных больных людях. Мне повезло, пенсия не вся ушла, осталось еще и на газ . Все жизни теперь заиграла другими красками и мелодиями. Хожу теперь гулять к подругам под подьезд в новом слуховом аппарате, пусть завидуют! Чеки храню, вдруг чё
Инна
14 березеня '18г.
У нас в Черкассах мало таких профессиональных клиник, как Медакустика. Поэтому хочу порекомендовать всем, реально помогающих врачей с реально современной аппаратурой. Цены вроде не кусаются, а вообще на здоровье экономит только дурак или слепец.
Степан
22 лютого '18г.
Консультация отоларинголога в нашем городе скажем так, не на высшем уровне. С появлением филиала Медакустики и в Черкасах, люди стали слушать и слышать друг друга. Всем советую
Олег
20 лютого '18г.
Ура! Наконец то открылись вы и у меня под боком) Лучшие цены в городе, добрый и отзывчивый врач. И соседи теперь не жалуются на громкую музыку из моей квартиры. Слава Украине и Медакустике!
Кристина
23 січня '18г.
Подбирали слуховой аппарат сразу для двоих ушей, проблема, так сказать, "не из легких". Сколько ж я намучался пока не поленился, и не сходил на приём в Медакустику. Хожу теперь, балдею.
Виталина
17 січня '18г.
Вроде молодая, а практически ничего не слышу.Такая вот проблемка была у меня. Все переспрашивала, нервировала собеседника или просто кивала головой, типа все слышу. Достало! Позвонила, записалась на приём и купила слуховой аппарат в Медакустике.
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
9,7
Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00
Черкаси 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, пов. 1)
9,2
Медична лабораторія "Дніпролаб" в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним New Way в Черкасах надає психологічну та медичну допомогу пацієнтам, які мають залежність від наркотичних препаратів або алкоголю. Надається психосоціальна допомога військовослужбовцям, які працювали в зоні військових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
ПМП "Центр здоров’я" займається діагностикой та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить інтимну контурну пластику. Пацієнток приймають досвідчені лікарі-гінекологи, які мають багаторічний досвід роботи.