Центр оздоровления Здравіє

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр сучасних методів оздоровлення “Здравіє” пропонує діагностику захворювань на ранніх стадіях методом електроакупунктури.

Послуги, які надає заклад:

• комплексна комп’ютерна діагностика;
  • консультація лікаря;
  • індивідуальна програма терапії;
  • масаж;
  • лікувальна фізкультура;
  • фітоаптека.

Переваги медичного центру - сучасні методи діагностики хвороб, швидкий результат, гнучка система скидок, акційні пропозиції, оплата можлива карткою банку, готівкою або безготівково.

Місце знаходження - вул. Котовського, 60, каб. 411.

• Ціни на послуги

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
01 січня '17г.
Звернулася до центр «Здравіє» за порадою свекруні. Мені провели діагностику методом електроакупунктури і за результатами лікар на консультації порекомендував пройти курс масажу, а також розробив для мене індивідуальний план терапії. Приємна клініка, і є акційні пропозиції.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Київська, 73
7,2
Клініка сучасної стоматології “Дента+” на Київській почав працювати у 2001 році, пропонує медичну допомогу у лікуванні зубів та ясен.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Житомир Прохідний пров., 3а
7,3
Центр естетичної медицини “Дерма +” надає допомогу в лікуванні хвороб шкіри, повертає красу та молодість жінкам та чоловікам.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00
Лікувально-оздоровчий медичний центр "Ельбрус" створений у 1989 році, займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли важкі захворювання.
Записатися на прийом
Житомир вул. Київська, 39 (вхід з двору)
7,5
Медичний центр краси та здоров’я “Здраво” надає кваліфіковану медичну допомогу у сучасній косметології.