до 31-10-2024

100% знижки на УЗД молочних залоз в Медичному центрі UP

Львов
При записі на консультацію до гінеколога УЗД молочних залоз безкоштовно. Входить консультація гінеколога (за потребою можливі додаткові мазки та аналізи, за додаткову вартість).
1750 грн

Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог
100% знижки на УЗД молочних залоз в Медичному центрі UP

Ви маєте чудову можливість скористатися нашою акцією "100% знижки на УЗД молочних залоз" . Це унікальна можливість отримати персональну консультацію висококваліфікованого гінеколога.

Переваги Клініки Медичний центр АП:

• Наші спеціалісти мають багаторічний досвід у сфері гінекології.
  • Клініка Медичний центр АП оснащена сучасним медичним обладнанням.
  • Ми розуміємо, що кожен пацієнт - унікальна особистість, тому наші консультації завжди індивідуалізовані та спрямовані на вирішення вашого конкретного запиту.

Акція не включає лабораторні та інструментальні дослідження

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Вс: 08:00-22:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Oxford Medical — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Doctor Sam – многопрофильная клиника с международными стандартами качества медицинских услуг и сервисом высокого уровня. Направлениями работы являются амбулаторно-поликлинический консультативный прием врачей, диагностика, сопровождение беременности, дневной стационар, профилактические прививки и т.д.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Вс: 09:00-18:00