Клініки проктології в Сумах

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи
Видалення анальної бахромки, поодинокі утворення 5200 грн
Консультація проктолога 250 грн
Знайдено 5 клінік

Ніна
Дякую лікарю Галині Анатоліївні Баранік за надане мені лікування. Рекомендую!!! як професійного лікаря! Також окреме ДЯКУЮ дівчаткам на рецепшені! Умняшечки, мирного неба і добрих клієнтів
Сергій
Щиро дякую дерматологу,Черняк Наталії,за лікування.Рекомендую,як хорошого лікаря.
Ніна
Проходила лікування в "ON Клінік", лікувала тріщіну анального отвору радіохвильвим методом. Лікуванням задоволена, дякую лікарю Уразовському С.М. за його професіоналізм, а також медичному персоналу за добре ставлення до пацієнтів. Бажаю всім міцного здоров'я і велике дякую від мене.
Обратилась к доктору проктологу Уразовскому С.Н. с проблемой гемороя. При общении с доктором, все мои страхи сразу ушли. Прошла несколько курсов лечения, всё прошло очень хорошо и стабильно. В настоящее время чувствую себя хорошо, и очень благодарна доктору. Всем добра и здоровья.
9,4
Суми вул. Харківська, 23
Філія міжнародного медичного комплексу "ОН Клінік" розпочала свою діяльність у 2009 році, спеціалізується на малоінвазивних методах лікування в області проктології та дерматології. Лікарі медичного центру мають другу категорію кваліфікації. Приймає лікар: Смоловый Валерий Васильевич
  • Плазмоліфтинг періанальної зони 1 650
  • Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога 350
  • Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду 400
  • Спирт-новокаїнова блокада 880
  • Безопераційне лікування геморою 1 стадія 7 650
8,3
Суми пров. Академічний, 9
Кабінет дитячого хірурга Овечкіна Дениса В'ячеславовича - це сучасне технічне оснащення для діагностики і лікування захворювань промежини. Лікар спеціалізується на терапії патологій прямої кишки, товстого та тонкого кишківника. Хірург проводить лікування анальних тріщин, видаляє поліпи.
  • Консультація проктолога 250
6,5
Суми вул. Привокзальна, 33
Багатопрофільний медичний центр "Медсоюз" створений в 2007 році, має першу категорію акредитації, займається усіма видами діагностики захворювань і лікуванням по 37 напрямам. Прийом пацієнтів ведуть лікарі вищої та першої категорій, кандидати медичних наук.
6,1
Суми вул. Данила Галицького, 39
Медичний центр "Еледія" відкритий в 2000 році, має першу акредитаційну категорію МОЗ, надає допомогу в діагностиці та терапії різних захворювань. Пацієнтів приймають лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
Суми вул. Харківська, 23
Клуб молодості і здоров'я "Білона" створений в 1996 році, займається діагностикою та лікуванням в сфері косметології методами традиційної та нетрадиційної медицини. Спеціалісти центру мають профільну освіту, кваліфікацію і досвід роботи.