Сторінка 2. Клініки кардіології в Одесі

Знайдено 23 клініки

Сб Нед Цілодобово
Анастасия
В общем о клинике у меня сложилось хорошее мнение, понравилось само место нахождение. Лес, свежий воздух, действительно и лечишься и отдыхаешь одновременно. О самой клинике могу сказать что условия пребывания не плохие, чисто, уютно, кормят хорошо и вкусно. Квалифицированные врачи и заботливые и ответственные медсёстры. Очень понравилось общение с психологом. Всем спасибо и здоровья вам за то что помогаете людям.
Александр
Пребывание в клинике запомнилось тем что здесь высокий уровень персонала, а также очень хорошие условия пребывания. Индивидуальный подход к каждому пациенту, с каждым пациентом работают индивидуально высококлассные специалисты. А еще что понравилось это высокий уровень санитарно- гигиеничного состояния помещения.
Я была в глубокой депрессии, на фоне которой начала пить, дабы было легче. Но это меня загоняло всё глубже и глубже. В конце концов поняла что мне нужна помощь ибо сама я не справлялась. В итоге приехала к вам, чему очень рада. Условия шикарные и методы лечения весьма действенны, до этого много чего только не пробовала но ни что не помогло. Отдельное спасибо психотерапевту Святославу Александровичу за его чуткость, искренность и то что помог мне разобраться в себе, и принять себя такую какая я есть.
Пальмира
Одеса вул. Сонячна, 18
р.Приморский
Наркологічна клініка "Пальміра" в Одесі спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам, які страждають від алкогольної та наркотичної залежностей. У клініці ведуть прийом досвідчені наркологи, анестезіологи-реабілітологи та психотерапевти.
  • Консультація кардіолога 650
5,7
Одеса Одеська обл,, вул. Семена Палія, 103 Б (ТЦ “Екватор”, 2 поверх)
  • Первинна консультація кардіолога 600
  • Первинна консультація кардіолога 600
5,3
Одеса пров. Обсерваторний 2/4
р.Приморский
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін. Приймає лікар: Соломко Елена Владимировна
5,2
Одеса вул. Генуезька, 24 Б (пов. 4, каб. 414)
р.Приморский
Медичний центр "Ноу Хау Мед" — проводять боротьбу із зайвою вагою людини і займаються нівеляції його наслідків.
Одеса вул. Жуковського, 10
р.Приморский
Дитячий німецький медичний центр Кінд (KIND) надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, генетика, імунологія, логопедія, педіатрія і неонатологія. В установі також можна записатися на прийом до ендокринолога, хірурга, психіатра, гастроентеролога, кардіолога, офтальмолога і отоларинголога.
3,7
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейский
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.