Кодування від наркоманії в Києві (метро Житомирська)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи біля зуп. метро Житомирська
Кодування від наркоманії «АДОМЕД (ADOMED), наркологический центр» 21000 грн
Кодування від наркоманії «МЦ Центр психиатрической помощи, дневной стационар» 9000 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Рибак Артем
Большая благодарность врачам и медроботникам за личение! У нас месяц трезвой и адекватно жизни. Хотя єто еще не показатель но надежда все-таки есть! СПАСИБО!
Юрий
Дуже сподобалося, все добре було. Дуже уважний, відразу вник в проблему. І я думаю. що я її вирішу. Після сеансу у мене з'явилася така надія. Планую неодмінно прийти на повторні консультації. Спеціаліст кваліфікований! Рекомендую!
Карина
Я був на прийомі у Дмитра, і з повною упевненістю можу сказати, що ціна того варта! Дмитро мене не тільки вислухав, поспілкувався і призначив лікування, але і провів зі мною дуже корисні вправи! Результат був відразу, в перший день. Дякую!
Сергей
Перед экзаменами на права надо было пройти медкомиссию. Обратился в эту клинику и не пожалел: врачи все адекватные, никаких километровых очередей и хождения по несколько недель за одной бумажкой. Всё сделали чётко, быстро, профессионально. Собираюсь сюда и на массаж походить.
Київ пр-т Леся Курбаса, 1 Б
м.Святошин 33 53 м.Житомирская 28 59
ADOMED — це сучасний наркологічний центр, що спеціалізується на лікуванні залежностей у пацієнтів. Оновлене обладнання в поєднанні з сучасними протоколами терапії, дозволяє відновлювати організм людини в стислі терміни. Діяльність клініки повністю відповідає встановленим стандартам і вимогам безпеки. В умовах центру розташований стаціонар на 20 осіб.
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
3,7
Київ пр-т Леся Курбаса, 2 Б
м.Святошин м.Нивки м.Житомирская
Центр психіатричної допомоги — медичний заклад, фахівці якого надають профессіальную допомогу в лікуванні залежностей, проводять детоксикацію організму і повертають пацієнта в соціум, полегшуючи адаптацію.