Видалення анальних кондилом в Києві (метро Виставковий центр)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи біля зуп. метро Виставковий центр
Видалення анальних кондилом «Доктор Сэм (Doctor Sam), клиника на Ломоносова» 1500 грн
Видалення анальних кондилом «ЭвоКлиник (EvoClinic), медицинский центр» 2100 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Юлія
Була на прийомі в гінеколога Коваленко О.Г - адекватний спеціаліст, професійний підхід Сама клініка дуже сподобалась - привітний персонал, працюють професіонали!! Все супер! Рекомендую!!!!!!! Я і надалі за необхідністю звертатимусь саме до цієї клініки і її спеціалістів!!!
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Выставочный центр 18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.

Видалення анальних кондилом в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Каменська, 6
м.Вырлица
Медичний центр "Проктомед" — це спеціалізована клініка, яка займається діагностикою та лікуванням патологій проктологічного профілю. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
  • Видалення кондилом періанальної області
Київ вул. Волоська, 47 (5 поверх) , Подол
м.Контрактовая площадь 11 4 м.Тараса Шевченко 11 5
Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • Кріодеструкція анальних папілом, кондилом 2 000
8,2
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.