Клініки анестезіології в Києві (метро Вирліца) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

У вас удаляла полип из носа. Перед операцией сильно переживала, но все прошло отлично. Спасибо.
Делаю здесь лимфодренажный массаж, хочу попробовать еще антицеллюлитный. Врачи супер.
Света
В период беременности делала тут УЗИ, очень хороший врач. Рекомендую.
Лилия
Всей семьей лечимся только у вас. Спасибо вам доброжелательность и отличное качество услуг.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харьковская 36 8 м.Позняки 46 9 м.Вырлица 41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • Консультація дитячого анестезіолога 890
  • Анестезія аплікаційна з лідокаїном (10%) 250
  • Консультація анестезіолога 890

Анестезіологія в лікарнях в інших районах Києва

7,4
Київ б-р Лесі Українки, 26-А , Печерський
м.Печерская 1 1 м.Зверинецкая
Центр Омолодження використовує нові технології в омолодження і корекції фігури. Ви можете бути впевнені в професіоналізмі і кваліфікації лікарів і наших методик. Ми працюємо на результат і підходимо комплексно до омолодження і корекції фігури, піклуючись про збереження здоров'я і молодості.
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Місцева анестезія 150
  • Обезбаливание місцеве (понад 1 годину) 200
Giorno Dentale
Київ вул. Пушкінська, 20 А
м.Театральная 2 4 м.Золотые ворота 9 6
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Театральній входить в мережу стоматологий, спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубів сучасними методами. Для цього застосовуються якісні матеріали, високотехнологічне обладнання. Серед лікарів клініки стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, пародонтолог, імплантолог.
  • Анестезія аплікаційна 75
  • Анестезія з використанням Ultracain DS/Forte (додаткова карпула) 120