Консультація епілептології в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі неврологи біля зуп. метро Вокзальна
Знайдено 3 клініки

Світлана
Хочу залишити подяку медичному центру. Допомогли вирішити всі мої питання сьогодні. Робила узд шиї та голови, лікар спеціаліст своєї справи, вам щиро дякую за працю, все чітко та зрозуміло доносив інформацію.Також сподобалася лікар, яка опис робила енцефалограми - відчувається високий професіоналізм. Я обов'язково прислухаюся до ваших порад. Дівчинці на ресепшені величезне ДЯКУЮ- ти справжнє обличчя закладу, молодець. Я лишилася дуже задоволена. Заклад раджу всім.
Мілана
Дуже вдячна працівникам клініки. Особливо працівникам неврологічного відділення за їх турботу і професіоналізм, за якісне лікування, уважне відношення і позитивний настрій! А це насамперед дуже важливо, бути у гарному настрої.
Екатерина Ростова
Спасибо огромное за своевременный диагноз, за тщательный осмотр, за ответственное и щепетильное отношение к работе! Рекомендую всем, очень хорошие врачи
Антонина
Мама после тяжёлой операции была на реабилитации тут, в клинике. Нам всем очень понравилось отношение персонала, правда, прям приятно удивило. Внимательные, приветливые, на все вопросы получили ответы. Процедуры проходят в чистоте, хорошие условия и оборудование. Чистые гостевые санузлы, просто приятно. Все супер! Спасибо огромное
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Київ вул. Назарівська, 13
м.Вокзальная 13 6 м.Университет 11 8
Медичний центр «Лікарська Практика» - це сучасний спеціалізований медичний центр для дорослих і дітей, де досвідчені лікарі надають послуги в сфері функціональної діагностики в неврології. Ми орієнтуємося на кращі міжнародні стандарти діагностики і протоколи надання лікарської допомоги в комфортних умовах і на високому професійному рівні.
Київ вул. Жилянська, 69/71 , Центр
м.Вокзальная 13 5 м.Олимпийская 19 14
Медичний центр «Серце і судини» - спеціалізована кардіологічна клініка, яка була заснована в лютому 2003 року. Головна сфера діяльності центру - кардіологічні і судинні захворювання. Спеціалісти клініки - кардіологи, кардіореаніматологи, функціональні діагности та спеціалісти УЗ-діагностики. Окрім того, в медичному центрі працюють і лікарі суміжних спеціальностей. Більшість кваліфікованого персоналу має науковий ступінь медицини.
Працює з
Пн: 08:30-15:30 Вт: 08:30-15:30 Ср: 08:30-18:00 Чт: 08:30-15:30 Пт: 08:30-15:30 Сб: 10:00-15:00