Пластика вуздечки верхньої губи в Києві (метро Тараса Шевченко)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Тараса Шевченко
Пластика вуздечки верхньої губи «Стоматологическая клиника Аванто (Подол) » 800 грн
Знайдено 3 клініки

Егор
Хочу выразить свою благодарность стоматологу Джумает Т.Б. за отлично проведенную имплантацию. Очень квалифицированный специалист в имплантологии. Работает на совесть. Очень рад, что остановил свой выбор на нем.
Лилия
Раз в год хожу на гигиеническую чистку зубов к данному врачу. Во время чистки Анна Сергеевна всегда указывает на мои проблемные места и на следующий приём я прихожу лечить уже нездоровые зубки. Очень внимательная и доброжелательная женщина.
Я очень боялась удалять зуб мудрости и не решалась на данную процедуру не один год. Во время процедуры удаления зуба мудрости я вообще не почувствовала как Александр Евгеньевич сделал укол, как удалил зуб и как зашил десну! Процедура заняла 20 мин. После удаления зуба я прекрасно себя чувствовала. Александр Евгеньевич, спасибо Вам за Ваш профессионализм!
Вадим
Стоматология может быть не страшной!
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактовая площадь 4 5 м.Тараса Шевченко 10 6 м.Лукьяновская 34 25
Клініка провідної сімейної стоматології «Аванто» у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній, постійно діючі знижки та акції - відмінні особливості роботи «Аванто». Приймають лікарі: Амбарцумян Србуи Серобовна, Покрасён Анатолий Иванович
  • Пластика вуздечки верхньої губи 800
Спеціалізована клініка "Family dent" (Фемілі дент) - це центр стоматології, основним вектором діяльності якого є безболісне лікування зубів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці тільки новітні та якісні матеріали.
4,3
Київ вул. Волоська, 50/38
м.Тараса Шевченко 10 4 м.Контрактовая площадь 12 6
Спеціалізована клініка "Австралійський Ортодонтический Центр" займається профілактикою патологій щелепно-лицьового апарату. Крім того, тут доступний весь спектр стоматологічної допомоги.