Радіохвильове видалення в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи у Святошинському районі
Радіохвильове видалення «Клиника семейного здоровья «GI Med» (Джи Ай Мед)» 1500 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Валентин
Багаторазово звертались до лікаря Гринішиної Галини, завжди позитивний результат, і з дітьми і з дорослими!
Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!
Розалия
Рекомендую лікар. Дуже уважна, детально пояснює, все по справі і без прикрашання. Також необхідно відзначити, що спеціаліст дуже тактовна і приємна в спілкуванні. В теперішній час, напевне таких вже не знайти. Спасибі Вам за все!
Київ б-р Кольцова (Миколи Руденка) , 14 Д
р.Святошинский
Джі Ай Мед (GIMED) - це клініка сімейного здоров'я, що надає розширений спектр послуг. Медичний центр спеціалізується на професійній і якісній медичній допомозі.
  • Видалення мозолі (1 штука) - радіохвильовим методом 1 500

Радіохвильове видалення в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Волоська, 47 (5 поверх) , Подол
м.Контрактовая площадь 11 4 м.Тараса Шевченко 11 5
Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
Київ вул. Тютюника, 5 В (Барбюса, 5 В)
м.Арсенальная 9 5 м.Кловская 25 8
Клініка інтимної медицини для всієї сім'ї «Чоловіче здоров'я» спеціалізується на проблемах в урологічній, сексуальній, неврологічній та проктологічній сферах, в області психотерапії, психології, вертебрології. Ведуть прийом кваліфіковані сексологи, андрологи, урологи, психологи, наркологи. У центрі проводиться лікування сексуальних розладів, з метою діагностики застосовуються ультразвукові дослідження, доступна також лабораторна діагностика.
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Левобережная 7 2 м.Дарница 16 10 м.Гидропарк 26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і отоларингологія. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, кандидати медичних наук.
  • Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень (7-9 мм) 700
  • Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень (3-6 мм) 450