Промивання лакун піднебінних мигдалин в Києві (метро Святошин)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Святошин
Вакуумна аспірація та промивання мигдаликів 450 грн
Промивання лакун піднебінних мигдалин, решітчатого лабірінта, аттіки 396 грн
Знайдено 4 клініки

Добрый день) Хочу оставить отзыв, Шла в клинику очень волновалась, но когда увидела приветливого и улыбающегося доктора, зразу успокоилась! Очень внимательный доктор, провел обследование, все распросил, выслушал, к такому доктору хочется вернуться
Як нам повезло знайти такого лікаря ! Так довго та уважно дитину ще ніколи не консультували.  Лікар випромінує любовь до дітей та своєї справи. Змогла допомогти донькі з діагнозом та одужати .
Андрій
Де ми з батьком тільки не були, з головними болями та запомараченнями нам допомогти не могли. Лікар дуже уважно та довго задавав купу питаннь . Зробив єнцефалографію та призначення лікування . Батьку після лікування стало набаго краще . Дуже дякуемо лікарю!
Пацієнт
Все просто чудово - починаючи від навігації (вивіска, навігація до ліфту й у ліфті), чистоти у клініці та закінчуючи надзвичайно кваліфікованою консультацією. Прийшла зробити планове УЗД нижніх кінцівок, а отримала повний огляд стану судин з детальним описом та планом майбутнього лікування. Спілкування невимушене та приємне, ціни на послуги доступні. Відвідування клініки PROHEALTH залишило лише гарні емоції. Раджу!
8,3
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх
м.Житомирская 3 2 м.Святошин 24 7 м.Академгородок 23 6
Клініка Prohealth займається наданням хірургічнго, високо кваліфікованого лікування пацієнтам по ЛОР направленню, судинній-хірургії, флебології, щелепно-лицевої хірургії та травматології. Викорустовуємо для цьог сучасне обладнання та спеціалістів ТОП рівня. В клініці є стаціонар з затишними, одномісними палатами. Розташовані біля метро Житомирської.
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин, решітчатого лабірінта, аттіки 396
Клиники слуха "Беттертон"
Київ вул. Нивська, 2 Л
м.Святошин 7 2 м.Нивки 8 6
Медичний центр "Беттертон" - це спеціалізований центр слуху, в якому займаються вирішенням проблем зі слухом. Діагностування слуху виконують досвідчені лікарі на сучасному обладнанні. Приймає лікар: Хуторная Ирина Сергеевна
  • Вакуумна аспірація та промивання мигдаликів 450
  • Вакуумна аспірація-промивання мигдаликів і введення лікарського препарату за допомогою фонофорезу 660
  • Промивання лакун мигдаликів 500
Добробут
Київ вул. Святошинська, 3 Б
м.Святошин 7 7
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Святошино — це широкопрофільна медустанова, яка надає своїм клієнтам широкий спектр діагностичних і терапевтичних послуг. Клініка оснащена сучасним обладнанням, а лікарі використовують в роботі новітні техніки і методики лікування.
3,7