Сторінка 6. Довідка в Києві

Знайдено 127 клінік

Сб Нед Цілодобово
Эся
Після попереднього сеансу відчуваю себе значно краще: пройшла тривога, налагодився сон, почав покращуватися настрій, став активніший, на роботі значно продуктивніший. Після консультації завжди виходжу з легким серцем. Вдячний !!!
Настя
Лікар виявився конструктивним, знаючим та орієнтованим в сучасній психології і психіатрії. Проблема попередньо визначена, мені зрозуміло і дохідливо пояснили причини та механізми її виникнення. Тепер я набагато чіткіше і ясніше розумію суть моєї проблеми. Дякую!
Sweet
Цей лікар допомагає вирішити складні життєві проблеми. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Лікар побесідувала зі мною, зрозуміла всю суть моєї проблеми. Зарадила слушними порадами, та призначила препарат для полегшення моїх переживань. Щиро вдячна їй!
volodimir.lesckiv
Життя, інколи дуже складна річ. Одного разу, мені було дуже погано, в мене з'явилися нав'язливі думки. Я не знав що робити, як діяти далі. Вся родина дуже за мене переймалася. Мені порадили цього спеціаліста. Вона дуже мені допомогла. Дякую!
Київ вул. Євгенія Харченко, 64 , Бортничі
м.Бориспольская 60 10
Центр сімейної медицини «Family Care» в Бортничах спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Прийом ведуть кваліфіковані лікар: терапевти, гастроентерологи, гомеопати, кінезітерапевти, косметологи, отоларингологи, проктологи, стоматологи, рефлексотерапевти.
Київ вул. Нижньоюрківська, 4
м.Тараса Шевченко 11 4
Медичний центр «МЕДКЛАССІК» — це установа, в якій лікарі вищої категорії проводять лікувальну терапію для позбавлення пацієнтів від наркозалежності та психічних розладів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці як традиційні, так і сучасні методики лікування.
Київ пр. Героїв Небесної Сотні, 16/8 (ЖК "Затишний квартал") , Софиївска Борщагівка
м.Ипподром 19 м.Теремки 20 м.Житомирская 19
Dr. Baby — це спеціалізований медичний центр для дітей від народження до повноліття. Основний напрямок діяльності комплексу — плановий огляд дитини, діагностика та призначення відповідної терапії, в залежності від стану пацієнта. Висококваліфікований персонал допоможе вашим дітям вирости здоровими і щасливими.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 2 , Осокорки
м.Осокорки 7 3 м.Позняки 10 5 м.Славутич 21 6
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках надає пацієнтам діагностику і лікування за багатьма медичними напрямками. Тут працюють висококваліфіковані фахівці за напрямками: Сімейна медицина, Педіатрія, Кардіологія, Неврологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Психологія, Ортопедія, Фізіотерапія, Масаж, Денний стаціонар, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Вакцинація.
Київ вул. Драгоманова, 2 Б
м.Позняки 32 8 м.Харьковская 34 9
Багатопрофільний медичний центр "Натус" розпочав роботу в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини, займається амбулаторним лікуванням як маленьких, так і дорослих пацієнтів. Тут працюють кваліфіковані лікарі. Застосовується індивідуальний підхід, уважне ставлення до пацієнтів.
Київ вул. Євгенії Мірошніченко, 6/11 (офіс 2)
м.Шулявская 14 2 м.Берестейская 15 7
Кабінет сімейного лікаря Likar.help (Лікар Хелп) надає пацієнтам широкий перелік послуг за наступними напрямками: терапія, сімейна медицина, психотерапія, психологія, функціональна діагностика (проведення ЕКГ). Прийом веде дипломований фахівець, лікар вищої категорії Винокурова Людмила Олексіївна.
Київ вул. Сергія Данченка, 32 Б , Куренівка
м.Почайна 68 15 м.Оболонь 68 12 м.Сырец 42 14
Доктор Хоум (Doctor Home) - центр здоров'я для всієї родини. Кожен пацієнт може отримати висококваліфіковану медичну допомогу вдома, в клініці або онлайн. Doctor Home надає послуги для всієї родини - як для дітей в перший рік життя, так і для осіб поважного віку. Приймає лікар: Дорохова Татьяна Анатольевна
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Київ вул. Тютюника, 5 В (Барбюса, 5 В)
м.Арсенальная 9 5 м.Кловская 25 8
Клініка інтимної медицини для всієї сім'ї «Чоловіче здоров'я» спеціалізується на проблемах в урологічній, сексуальній, неврологічній та проктологічній сферах, в області психотерапії, психології, вертебрології. Ведуть прийом кваліфіковані сексологи, андрологи, урологи, психологи, наркологи. У центрі проводиться лікування сексуальних розладів, з метою діагностики застосовуються ультразвукові дослідження, доступна також лабораторна діагностика.