Встановлення керамічних брекетів в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Шулявська
Ортодонтичне лікування еджуайз-технікою із застосуванням самолігуючих металевих брекетів - однощелепне 18150 грн
Керамічні брекети (одна щелепа) 19000 грн
4,0
Знайдено 6 клінік

6,7
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку!
  • Ортодонтичне лікування еджуайз-технікою із застосуванням самолігуючих металевих брекетів - однощелепне 18 150
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
  • Керамічні брекети (одна щелепа) 19 000
  • Фіксація нового брекета(кераміка) 700
4,3
Київ вул. І. Гонти, 7 (1-й поверх, вхід з боку скверу)
м.Дорогожичи 17 8 м.Берестейская 24 12 м.Шулявская 20 5
Спеціалізований медичний центр "FreeDents" - це заклад, що надає комплекс стоматологічних послуг. У клініці використовується апаратура американського виробництва.
Київ вул. Єреванська, 6
м.Вокзальная 36 12 м.Шулявская 38 11 м.Олимпийская 13
Спеціалізована клініка "Дент Юніверсал" надає повний спектр стоматологічних послуг на протязі вже більше десятка років. Основна спрямованість клініки — збереження зубів.
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.
4,3
Київ вул. Миколи Голего, 7 Б (пов. 1)
м.Шулявская 25 8 м.Политехнический институт 35 12 м.Вокзальная 52 22
Спеціалізований медичний заклад "Дарсбері" надає стоматологічні послуги з 2003 року. Клініка обладнана новітньою апаратурою.