Щеплення Інфанрікс Гекса в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Шулявська
Вакцинація - Інфанрікс ІПВ ХІБ (дифтерія, кашлюк, правець, поліомієліт, Haemophilus influenzae) 1760 грн
Знайдена 1 клініка

Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
До лікаря ніяких питань немає, на консультації все пройшло відмінно. Спеціаліст все розповів, розписав, прописала потрібні препарати. Зараз моя донька іде на поправку. Компетенція спеціаліста поза сумнівом! Безперечно рекомендую!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская 5 2 м.Политехнический институт 19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.

Щеплення Інфанрікс Гекса в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарница 42 10 м.Левобережная 31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • Вакцинація проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту, гепатиту Б, гемофільної палички "Інфанрікс Гекса" 2 800
Дитина
Київ пр-т Алішера Навої, 1 , Дарниця
м.Дарница 34 11 м.Харьковская 36 11
Дитячий медичний центр "Дитина" розпочала свою діяльність в 1996 році, спеціалізується в сфері педіатрії, виконує всі види діагностичних і лікувальних послуг.
Your Baby
7,4
Київ вул. Бориса Гмирі, 9 В
м.Позняки 9 6 м.Осокорки 17 5
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
8,3
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Лыбедская 4 1 м.Дворец Украина 16 3 м.Зверинецкая 18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
9,3
Київ, вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19