Художня реставрація зубів в Києві ()

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи на Осокорках
Художественная реставрация зубов «Центр Израильской Стоматологии на Осокорках» 2700 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Тамара
В ЦИС попала случайно, но рада что остановилась на этой клинике. Теперь в другие ни ногой, тут именно то отношение, уровень профессионализма, которые я искала.
СПАСИБО!
Все просто чудово! Лікар привітна, та уважна. На всі поставленні питання, я отримав вичерпну відповідь. Мені сподобалося абсолютно все! Починаючи від персоналу, закінчуючи самим прийомом. Все так, як має бути у хорошого спеціаліста.
Анфіса
Дуже хороший лікар. До цього я бував в багатьох спеціалістів. Але не можу сказати що там мені все подобалося. Вони були якісь різкі, мало комунікабельні. А тут все зовсім не так, лікар привітна та усміхнена. Все докладно розповідає. Дякую!
Надя
Сказала б, що лікар справжній професіонал своєї справи. Уважна і кваліфікована. Дуже сподобалося, що вона коментувала весь процес процедури. Маніпуляції проходили під місцевою анестезією. Так що я нічого не відчув. Фахівця рекомендую!
Київ наб. Дніпровська, 25
м.Осокорки 15 5 м.Славутич 24 6 м.Позняки 27 6
Спеціалізована клініка "Центр Ізраїльської стоматології" почала функціонувати в 2012 році. Головний пріоритет установи - європейська якість обслуговування. Серед лікарів клініки - фахівці з вченими званнями.
  • Художня реставрація зубів 2 700
  • Художня реставрація зубів 2 500
  • Художня реставрація зубів 3 000
Київ пр-т Бажана, 10 А
м.Осокорки 8 2 м.Позняки 13 4
Спеціалізована клініка "Familia" почала функціонувати в 2006 році і пропонує своїм пацієнтам комплексну стоматологічну допомогу.
  • Реставрація коронкової частини зуба композитом Enamel plus от 3 950
Київ вул. Анни Ахматової, 30
м.Позняки 20 4 м.Осокорки 22 7 м.Харьковская 34 10
Стоматологічна клініка "DD clinic" на Осокорках відноситься до мережі однойменних клінік, спеціалізується в області діагностики і лікування захворювань ротової порожнини, виконує ряд косметологічних послуг. У штаті клініки кваліфіковані лікарі, які мають наукові ступені.
Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Буслівська, 12 (оф. 87)
м.Выдубичи 30 14 м.Зверинецкая 19 6
Стоматологічна клініка «Лілія Естет» створена в 2002 році, надає всі види стоматологічної допомоги, повертає посмішку пацієнтам. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації, беруть участь в навчальних семінарах, конференціях, майстер-класах
Київ пр-т Миколи Бажана, 12 (оф. 5)
м.Осокорки 8 3 м.Позняки 14 6
Спеціалізована клініка "Смайл" надає комплексне лікування стоматологічних патологій. Пріоритетність установи — якісне обслуговування за розумну ціну.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.