Фізіотерапевтичні процедури в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти біля зуп. метро Позняки
Физиотерапевтические процедуры «Центр Израильской Стоматологии на Осокорках» 250 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Гарна клініка, відмінні фахівці
Тамара
В ЦИС попала случайно, но рада что остановилась на этой клинике. Теперь в другие ни ногой, тут именно то отношение, уровень профессионализма, которые я искала.
СПАСИБО!
Все просто чудово! Лікар привітна, та уважна. На всі поставленні питання, я отримав вичерпну відповідь. Мені сподобалося абсолютно все! Починаючи від персоналу, закінчуючи самим прийомом. Все так, як має бути у хорошого спеціаліста.
Анфіса
Дуже хороший лікар. До цього я бував в багатьох спеціалістів. Але не можу сказати що там мені все подобалося. Вони були якісь різкі, мало комунікабельні. А тут все зовсім не так, лікар привітна та усміхнена. Все докладно розповідає. Дякую!
Київ наб. Дніпровська, 25
м.Осокорки 15 5 м.Славутич 24 6 м.Позняки 27 6
Спеціалізована клініка "Центр Ізраїльської стоматології" почала функціонувати в 2012 році. Головний пріоритет установи - європейська якість обслуговування. Серед лікарів клініки - фахівці з вченими званнями.
  • Фізіотерапевтичні процедури 250
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харьковская 35 9 м.Позняки 31 6 м.Вырлица 48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю «Медична династія» займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • Лікувальний масаж зони стегон, сідничних м'язів і живота 40 хв. 600
  • Тубус-кварц (курс №10) 1 800
  • Тубус-кварц (1 сеанс) 200
ADONIS
Київ вул. Княжий затон, 9 , Позняки
м.Позняки 14 8 м.Осокорки 16 8
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Княжому Затоні надає широкий спектр якісних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки діяльності центру: ультразвукова діагностика, лабораторні аналізи, андрологія, маммология і гінекологія, репродуктологія, хірургія та урологія. У клініці також можна записатися на консультацію до офтальмолога і травматолога.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки 13 4 м.Харьковская 20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі; гірудотерапія; лікування патологій шийки матки; лабораторні аналізи.