Лікування пародонтита в Києві (метро Політехнічний інститут)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Політехнічний інститут
Знайдено 6 клінік

Хочу сказать огромное СПАСИБО врачам стоматологической клиники "Буров клиник" и особенно АЛЕКСЕЮ ЛЕБЕДЕВУ за классную работу в установке и коррекции имплантов, поставленных не совсем удачно в другой клинике. Этот врач профессионально исправил все ошибки, быстро и качественно провел протезирование. Спасибо за отличную работу и приятное общение. Рекомендую всем эту клинику. С благодарностью, Елена.
Надя
Несколько дней мучалась с зубом, но таки заствила себя прийти и не пожалела. Полечили, боль ушла, теперь буду сюда ходить если что-то такое случится.
Страх посещений стоматолога пропал после первого визита в эту клинику. Отличный специалист Максим Витальевич! Отличная атмосфера и качественное обслуживание! Все на высочайшем уровне:лечение, обслуживание, все услуги. Вот когда посещение стоматолога в радость, а не кошмар.
Алексей
Очень благодарен Ольге Сергеевне!За ее искреннее,человеческое отношение и профессиональный подход и Работу!Она знает и умеет делать свою работу на высшем уровне!!!До нее,я очень боялся стоматологов!)Рекомендую,теперь я не боюсь)))
Спеціалізована клініка "Profident" надає своїм пацієнтам допомогу при самих різних зубних патологіях. Пріоритети медичного центру — впровадження сучасних методик за адекватну ціну. Приймають лікарі: Гордейчук Наталья Сергеевна, Лобанова Татьяна Викторовна
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 6 м.Политехнический институт 20 3 м.Берестейская 27 9
Стоматологічна клініка «Буров Клінік» розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
Багатопрофільний медичний центр "Дентал-Смайл" - це клініка, в якій надаються послуги з декількох медичних профілях.
Клініка «TenDDenT» спеціалізується в області сучасної і якісної профілактичної, терапевтичної, хірургічної, ортопедичної, екстреної стоматологічної допомоги. Кваліфіковані стоматологи застосовуються тільки ті в роботі тільки сучасні матеріали.
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.