Герніопластика (видалення грижі) в Києві (метро Площа Українських героїв)

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги біля зуп. метро Площа Українських героїв
Відкрита герніопластика (пахова, пупкова, параумбілікальна грижа), без вартості полікомпозитної сітки 12000 грн
Знайдено 4 клініки

Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
В июле 2021 года делала блефаропластику в клинике Олега Колибабы. Операцию проводила Численко Наталья Петровна. Операция прошла успешно, без осложнений. В настоящий момент я уже могу оценить результат и он, как говорится, на лицо. Я очень благодарна профессиональному подходу и МАСТЕРСТВУ пластического хирурга, которая помогла мне решить проблему на очень высоком уровне. Также хочу поблагодарить анестезиолога и медсестру, которая ухаживала за мной после операции. ОЧЕНЬ внимательное отношение к пациентам. В клинике я на начальном этапе получила исчерпывающую консультацию, что позволило мне сделать правильный выбор, и также после операции врач продолжает меня наблюдать. Огромное спасибо Вам, Наталья Петровна. Я очень довольна результатом. И если будет необходимость, однозначно обращусь в эту клинику.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олимпийская 4 1 м.Дворец спорта 10 5 м.Площадь Украинских героев 8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі швидко діагностують хвороби та призначають ефективне лікування.
  • Відкрита герніопластика (пахова, пупкова, параумбілікальна грижа), без вартості полікомпозитної сітки 12 000
  • Відкрита герніопластика вентральної кили (1 кат.складності), без вартості полікомпозитної сітки 12 000
  • Відкрита герніопластика вентральної кили (2 кат.складності), без вартості полікомпозитної сітки 15 000
  • Відкрита герніопластика вентральної кили (3 кат.складності), без вартості полікомпозитної сітки 22 000
  • Лапароскопічна герніопластика при паховій та стегновій грижі (без вартості ендопротезу) ІІ категорії складності 28 000
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площадь Украинских героев 10 5
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Герніопластика при пахової та стегнової грижі (без вартості ендопротеза) 20 000
  • Герніопластика при пахово-мошоночной, ускладненій та рецидивуючої пахової грижі (без вартості ендопротеза) 25 000
  • Лапароскопічна герніопластика при паховій та стегновій грижі (з вартістю степлера та ендопротезу )ТАР 27 000
  • Лапароскопічна герніопластика при паховій та стегновій грижі (з ендопротезом, без вартості степлера ) 28 000
  • Герніопластика при пупкової грижі I категорії 9 700
Кабінет хірурга Шостак Ігоря допомагає пацієнтам в діагностиці та лікуванні хвороб методами лазерної та пластичної хірургії, судинної хірургії. Переваги приватного кабінету — висока ефективність застосовуваних методів лікування, малоінвазивні операції, швидке відновлення після процедури, багаторічний досвід роботи.