Класичний масаж спини в Києві (метро Печерська)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Печерська
Класичний масаж спини «Центр здоровой жизни» 300 грн
Класичний масаж спини «Амеда (Ameda), семейная клиника на Цитадельной» 600 грн
Класичний масаж спини «Евроспайн (Eurospine), центр позвоночника на Печерске» 299 грн
Класичний масаж спини «Кулейсер Клиник (Coolaser Clinic), клиника лазерной и клеточной медицины на Коновальца» 250 грн
Знайдено 7 клінік

Мілутіновіч Алла Олександрівна
все чудово, задоволена!
Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
Юлія
Я звернулася до офтальмолога Мені порадили Федотову Світлана Геннадіївну я дуже рада що до неї попала , хороше ставлення, приємна людина і спіціаліст свого діла мені було з нею комфортно спілкуватися Дякую дуже допомогла І в загалі в самій клініка приємно знаходитися
Сеть клиник "Медиком"
5,2
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Дворец Украина 6 2 м.Печерская 16 6 м.Зверинецкая 21 10
Поліклініка «Медіком» розташоване в житловому комплексі «Престиж Хол» на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні послуги; Вакцинації в будь-якому віці (від планових - новонародженим до сезонних або строкових - перед виїздом в екзотичну країну); Обслуговування викликів додому - як екстреного, так і чергового характеру.
Київ вул. Чигоріна 16
м.Печерская 15 3
Медичний центр "Цертус" спеціалізується на проведенні пластичних операцій і косметологічних процедур. Лікарі клініки використовують у своїй діяльності інноваційні досягнення медицини. Для проведення маніпуляцій використовуються лазерні системи і ендоскопічна техніка.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5б
м.Олимпийская 6 12 м.Печерская 25 11 м.Кловская 30 17
"Клініка на Діловій" європейського типу, розташована в центрі столиці України. Вона надає повний цикл поліклінічних послуг: комплексний підхід і досвідчені фахівці. Надаються такі послуги - кардіологія, всі види аналізів, сімейна терапія, отоларингологія, гінекологія, гастроентерологія, урологія та ендокринологія. Також працює денний стаціонар. Приймає лікар: Барладин Виктор Николаевич
Київ вул. Предславинська, 29
м.Печерская 20 8 м.Дворец Украина 7 2 м.Олимпийская 14 6
Багатопрофільна клініка «Центр здорового життя» - це медичний центр, в якому займаються діагностикою і комплексним лікуванням різноманітних захворювань, поєднуючи методики традиційної і нетрадиційної медицини. У клініці працюють фахівці низки медичних галузей: кардіологи, невропатологи, психотерапевти, урологи, гінекологи, терапевти, дієтологи, імунологи, фізіотерапевти, а також гомеопати, остеопати і вертебрологи.
Клиники сети Eurospine
Київ вул. Чигоріна, 61
м.Печерская 10 2 м.Зверинецкая 13 6 м.Дворец Украина 26 9
Клініка «Eurospine» (Евроспайн) на Печерську надає допомогу пацієнтам з болями в хребті і суглобах. У медичному центрі ведуть прийом, реабілітолог, вертебрологи, масажисти, неврологи і ортопеди.
Київ вул. Коновальця, 32 Б
м.Печерская 10 10
Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — це клініка лазерної та клітинної медицини на Коновальця, що надає послуги з естетичної медицини. У центрі використовується сучасний лазер, що дозволяє позбутися дефектів шкірних покривів. Сучасне технічне оснащення сприяє комплексному омолодженню шкірних покривів, видалення шрамів і розтяжок будь-якої давнини.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерская 15 11 м.Арсенальная 22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.