Хірургічне лікування хропіння в Києві (метро Печерська)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Печерська
Хірургічне лікування хропіння «Центр эстетической хирургии Цертус» 5500 грн
Хірургічне лікування хропіння «LaserOne (ЛазерВан), центр лазерной медицины» 14000 грн
Знайдено 2 клініки

Мілутіновіч Алла Олександрівна
все чудово, задоволена!
Сергей Алексеевич, избавил от мешков вокруг глаз! Вернул молодость и уверенность в себе! Рекомендую! Результатом очень довольна! Любуюсь собой каждый день. Спасибо доктору!
Надежда
Отличная клиника и врачи. Оперировалась у Ткача, делала трансконъюктивальную блефаропластику. Операция проводилась амбулаторно. После нее в стенах клиники я была пол дня всего. Никаких швов снимать не надо было. Через 7 дней я вышла на работу. К тому времени уже можно было и книги читать и за компьютером работать. Результатом я довольна!
Анастасия
Ой, девчонки - как же давно я мечтала о пластике груди...лет с 16) а сделала в итоге в 26))) И то не решилась бы , если б не обаяние Игоря Олеговича, его профессионализм и чувство юмора ))) теперь у меня полная троечка и я - королева!
Київ вул. Московська, 46/2
м.Печерская 9 6 м.Кловская 16 7 м.Арсенальная 21 7
Центр лазерної медицини LaserOne (ЛазерВан) спеціалізується на відновленні здоров'я, молодості і привабливості за допомогою лазерних технологій. Обладнання в центрі: лазерний апарат SYNCHRO REPLA: Y, олександритовий лазер, потужний неодимовий лазер, лазерні апарати SmartXide DOT і SmartLipo.
  • Хірургічне лікування хропіння от 14 000
Київ вул. Чигоріна 16
м.Печерская 15 3
Медичний центр "Цертус" спеціалізується на проведенні пластичних операцій і косметологічних процедур. Лікарі клініки використовують у своїй діяльності інноваційні досягнення медицини. Для проведення маніпуляцій використовуються лазерні системи і ендоскопічна техніка.