Розтин паратонзиллярного абсцесу в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Осокорки
Розтин паратонзилярного абсцесу 600 грн
Знайдено 3 клініки

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
Дария
Была на приеме у Жгенти Иракли, отличный врач, подробно рассказал о ситуации, назначил правильное лечение. Профессионал своего дела.
Микола Анатолійович
16.09.20 потрапив на прийом до чудового лікаря Воєвідка Євген Мирославович. Попри основний діагноз - негаразди з вухом, лікар помітив і інші проблеми з моїм здоров`ям. Було призначене ефективне лікування, а його результати приємно вразили. Відзначаю високу кваліфікацію та уважність лікаря та персоналу клініки. Тільки позитивні враження. Рекомендую . Микола 55 років
Марта
Дуже хороший лікар.
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Розтин паратонзилярного абсцесу 600
Київ ул. Срибнокильская, 2 А
м.Осокорки 7 1 м.Позняки 9 8
Київська ЛОР клініка "Амріта" спеціалізується на лікуванні захворювань носа, вух і горла. Фахівці клініки надають послуги наступних категорій: відновлення слуху; комплексна діагностика; лікування різних ЛОР-патологій; усунення хропіння; консультації лікарів: отоларинголога; психотерапевта.
  • Розтин паратонзилярного або парафарингеального абсцесу 1 500
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.