Сторінка 2. Лікування карієсу в Києві (метро Осокорки)

4,0
Знайдено 17 клінік

Татьяна и Джерри
Лечили с мужем зубы у Галаджий Владислав Юрьевич и Перунина Ольга Владимировна . Врачи отличные , очень внимательное и профессиональное отношение к пациентам . Ольга Владимировна просто спасла ситуацию с моей поездкой когда за день до отлёта у меня отломался кусок переднего зуба ! А Владислав Юрьевич сделал все возможное чтобы сохранить зубы мужа под коронками что бы установить новый мостик . Рекомендую .
Начала замечать ухудшение состояния зубов. Моя подруга очень хвалит Dental Breeze (Дентал Бриз), решила попробовать. Данный стоматологический центр не разочаровал. Поставила две полимерные пломбы и делала чистку зубов. Советую.
Денис
Если Вы ищете где качественно и не дорого полечить зубы, тогда Вам нужно обратиться в стоматологический центр Dental Breeze. Неоднократно лечил здесь зубы, доволен результатом. Цены сравнительно не дорогие.
Лариса
Вся наша семья лечит зубы только в стоматологическом центре Дентал Бриз. Хочу отметить, что здесь работает высоко квалифицированный персонал. Какими только услугами в этом центре не пользовались, всегда положительный результат. Кто еще не определился, рекомендую.
Київ вул. Олени Пчілки, 6 А
м.Позняки 30 20 м.Осокорки 40 30 м.Харьковская 30 19
Стоматологічний центр Dental Breeze (Дентал Бриз) — медичний заклад, що надає пацієнтам широкий спектр стоматологічних послуг. Маніпуляції, що виконуються в клініці, проводяться за допомогою сучасного обладнання з використанням новітніх біологічних матеріалів. Лікарі приймають як дорослих, так і дітей.
Київ пр-т Миколи Бажана, 12 (оф. 5)
м.Осокорки 8 3 м.Позняки 14 6
Спеціалізована клініка "Смайл" надає комплексне лікування стоматологічних патологій. Пріоритетність установи — якісне обслуговування за розумну ціну.
Київ вул. Анни Ахматової, 32/18 , Позняки
м.Осокорки 20 8 м.Позняки 17 17
Медичний центр "Mens Sana Denta" займається дентальною імплантацією та естетичною стоматологією, надає пацієнтам повний об'м стоматологічних послуг, в тому числі для дітей. У центрі працюють сертифіковані фахівці, що мають багаторічний практичний досвід. Лікування здійснюється з використанням інноваційних технологій і методик, високоякісних матеріалів. Приймає лікар: Романюк Мария Александровна
4,2
Київ вул. Урлівська, 16/37 , Позняки
м.Позняки 20 5 м.Осокорки 20 6 м.Славутич 29 6
Спеціалізований медичний центр "Стомлайф" надає стоматологічну допомогу з 2007 року. Лікарі клініки — постійні учасники наукових конференцій з стоматології.
3,7
Київ ул. Єлизавети Чавдар, 7
м.Осокорки м.Позняки м.Славутич
Стоматологічна клініка DentArt на Єлізавети Чавдар — це сучасний центр з надання висококваліфікованих послуг з діагностики, лікування патологій зубів і ясен.
6,9
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень.
  • Лікування карієсу за допомогою ICON 750
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.