Ручна чистка обличчя в Києві (метро Олімпійська)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля на Олімпійській
Ручна чистка обличчя «Семейный доктор» 500 грн
Ручна чистка обличчя «Кабинет косметолога Марины Минеевой» 550 грн
Ручна чистка обличчя «БиДжиЛаб (BG-LAB), центр эстетической медицины» 700 грн
Знайдено 3 клініки

Я доктором очень довольна.Он многих моих знакомых поднял на ноги.Люди разные.И мнения разные.
Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
Алекснандр Александрович
Что я могу сказать? Специалист просто шикарный. Диагноз поставил очень быстро, терапию начал я сразу. Облегчение почувствовал сразу, думаю вместе мы справимся с моей проблемой. Павел Валерьевич хоть и молодой специалист, но очень компетентный!
Супер!
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Чистка обличчя механічна 700
Київ пр-т Повітрофлотський, 52
м.Вокзальная 43 12 м.Васильковская 22 м.Олимпийская 26
Сучасний медичний центр «Сімейний лікар» з 2011 року надає пацієнтам різноманітні медичні послуги. Це інноваційні методи діагностики та лікування: іридодіагностика (встановлення хвороби по очах), вегето-резонансне тестування організму, духовні та психологічні практики, гомеопатія, рефлексотерапія масаж.
6,2
Київ вул. Тарасівська, 21
м.Площадь Украинских героев 15 6 м.Олимпийская 13 7
Приватний кабінет лікаря-косметолога Мінеєвой Марини надає широкий вибір лікувальних і естетичних послуг, спрямованих на усунення недоліків шкіри. Лікар застосовує індивідуальний підхід, допомагає підібрати персональні косметичні засоби для кожного пацієнта. Використовує сучасні технології, безпечні методи і перевірені косметичні засоби екстра-класу.
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00