Фототерапія акне в Києві (метро Олімпійська) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

О. Р.
Це був не перший фахівець у мене. Але компетентність попередніх, м'яко кажучи, залишала бажати кращого. Цей лікар поставив правильний діагноз, та призначила відповідне лікування, після прийому яких, я почуваю себе значно ліпше. Дякую!
Варвара
Лікар дуже уважна, викликає прихильність до себе з першої хвилини. Під час прийому коментує всі свої маніпуляції, цікавиться відчуттями пацієнта. Після такого фахівця, немає бажання звертатися до інших спеціалістів. Все просто супер!
У свій, індивідуальний та професійний підхід до кожного клінічного випадку. Величезний досвід, та професійність, помітно одразу. Надання послуг на вищому рівні. Вже помітні перші результати. Буду радити всім подругам та знайомим.
Розалия
Лікар дуже сподобалася! Професійно і детально відповіла на всі мої запитання, провела глибоку діагностику шкіри обличчя на апараті. Допомогла розібратися серед величезної кількості косметичних і апаратних процедур. Дала рекомендації, які підходять саме для мене.
Київ вул. Велика Васильківська, 89
м.Дворец Украина 6 1 м.Олимпийская 11 13
Центр лазерної косметології та хірургії Diamondlaser спеціалізується на лазерній косметології та хірургії. Лазерні процедури на ексклюзивному лазерному обладнанні. У клініці спеціалісти допоможуть позбутися небажаного волосся, зморшок і в'ялої шкіри, рубці, судинних зірочок, родимок, бородавок, пігментації, вугрової хвороби.

Фототерапія акне в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Тютюника, 5 В (Барбюса, 5 В)
м.Арсенальная 9 5 м.Кловская 25 8
Клініка інтимної медицини для всієї сім'ї «Чоловіче здоров'я» спеціалізується на проблемах в урологічній, сексуальній, неврологічній та проктологічній сферах, в області психотерапії, психології, вертебрології. Ведуть прийом кваліфіковані сексологи, андрологи, урологи, психологи, наркологи. У центрі проводиться лікування сексуальних розладів, з метою діагностики застосовуються ультразвукові дослідження, доступна також лабораторна діагностика.
Дитина
Київ пр-т Алішера Навої, 1 , Дарниця
м.Дарница 34 11 м.Харьковская 36 11
Дитячий медичний центр "Дитина" розпочала свою діяльність в 1996 році, спеціалізується в сфері педіатрії, виконує всі види діагностичних і лікувальних послуг.
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Фототерапія акне/гіперпігментації обличчя 1 800
  • Фототерапія акне/гіперпігментаціїщік 1 200
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати.