Лікування пігментації лазером в Києві (метро Олімпійська)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи біля на Олімпійській
Лікування пігментації лазером «Др. Дудикова (Dr. Dudikova) Лазерная и аппаратная косметология » 12700 грн
Знайдена 1 клініка

Альбина
Хочу выразить огромную благодарность Екатерине Владимировне за ее профессионализм, чуткость и внимательность к своим пациентам. Я очень рада, что попала именно к ней. Дудикова Екатерина Владимировна помогала мне в борьбе с болезнью акне. На протяжении нескольких месяцев лечения она все время была на связи, всячески поддерживала и помогала не сдаваться и идти до конца, она подарила мне надежду когда казалось , что уже ничего не поможет в данной ситуации. Спасибо Вам большое!!!
Светлана Гришина
Великолепная клиники! Врем рекомендую. Отличный сервис и врачи!
Осталась очень довольна результатом работы доктора Екатерины Дудиковой. Она очень эффективно и грамотно назначила лечение для моей кожи и теперь я могу больше не использовать фильтры Инстаграм. Рекомендую клинику и врача !
Очень понравился центр, новейшее оборудование, чистота, квалифицированный медицинский персонал, готовый всегда оказать помощь! Мне здесь очень помогли с моей проблемой. С улыбкой вспоминаю врачей. Очень всё понравилось!!!
Київ вул. Новоселицька, 10
м.Дворец Украина 28 12 м.Олимпийская 23 7
Клініка лазерної та апаратної косметології Dr.Dudikova спеціалізується в області проведення омолоджуючих і оздоровлюючих процедур. Прийом веде лікар-дерматовенеролог.

Лікування пігментації лазером в лікарнях в інших районах Києва

Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Багатопрофільний медичний заклад "МедЕкс" — це медико-косметологічний центр, що займається діагностикою, оздоровленням та реабілітацією пацієнтів.
  • Лікування гіперпігментації, депігментації / відбілювання обличчя от 750
  • Лікування гіперпігментації верхніх кінцівок 1 750